Náhradná doprava - výluka Michalovce - Humenné

madamzel123
14. júl 2024

Dobrý deň, prosím vás,cestuje niekto náhradným spojom( NAD ) namiesto vlaku autobusom do Humenného? Potrebujem vedieť,kde v Humennom stojí bus ,ci pred vlakovou stanicou ako ked idem vlakom? Neďaleko je TESCO. A ked odchádzate z Humenného,na ktorom nastúpisti je potrebné stať,z ktorého ide bus naspäť do Michaloviec? Ďakujem

earlgrey
14. júl 2024

Normálne stojí pred vchodom do železničnej stanice a tak isto keď ideš z HE...nebudeš jediná, ktorá čaká na autobus, ak nebudeš vedieť, opýtaš sa...

madamzel123
autor
14. júl 2024

@earlgrey ale je to tam pri Tescu v Humennom? Ci niekde inde stojí ?

madamzel123
autor
14. júl 2024

@earlgrey zarazilo ma,ze v cestovnom poriadku NAD nie je uvedené z ktorého nástupišta ide bus do Michaloviec..sak to je na hlavu, je ich tam 6 či koľko, stojí tam 1 minútu a ide ďalej..a to mám behať od busu k busu a hľadať, ktorý ide do Michaloviec?

jaskolka
14. júl 2024

@madamzel123 nestojí pri Tescu, prečo ti napadlo práve toto, veď to je až vzadu, kde by tam akože stál?
. Stojí normálne rovno pred stanicou. Nejde z čísla nástupišťa, proste stojí pred stanicou. A v Michalovciach takisto stojí pred stanicou autobus. Nebudeš jediná, pôjdeš s davom, kopec ludi pôjde.

janai1
14. júl 2024

@madamzel123 žiadna NAD nechodí z nástupišťa. Vždy stoja pred vlakovou stanicou

earlgrey
14. júl 2024

@madamzel123 Naraz ide viacero autobusov, naposledy, keď som šla, tak išli 4 autobusy, nebudeš behať od busu k busu. Proste sa opýtaš ľudí, ktorí tam budú stáť. Neboj, nikto z teba neodhrýzne. A v Michalovciach ťa autobus vysadí rovno pred železničnou stanicou.

madamzel123
autor
14. júl 2024

@jaskolka nemyslela som,ze priamo pred Tescom,ale ze pred stanicou tam kde je Tesco. Neviem kde ešte inde stojí v Humennom,lebo pisu ze aj Humenné mesto. Ja to tam veľmi nepoznám, preto sa pýtam,ci je to na stanici tam kde je Tesco 🙄

madamzel123
autor
14. júl 2024

@janai1 ale na vlakovej stanici ked vyjdete vonku,tak tam je viac zastávok, tuším som videla,ze su aj ocislovane,ci?

janai1
14. júl 2024

@madamzel123 ja už neviem ako inak to napísať. Tak zopakujem, NAD nechodí z nástupišť pre autobusy

madamzel123
autor
14. júl 2024
madamzel123
autor
14. júl 2024

@janai1 tam su ocislovane zastávky nie?

madamzel123
autor
14. júl 2024

@earlgrey a neviete ci zvyknú byť plné tie autobusy nejak drasticky 😁

madamzel123
autor
14. júl 2024
earlgrey
14. júl 2024

@madamzel123 Záleži v ktorom čase idete ale niekedy idú 4 autobusy a už som išla z MI, kedy išiel len 1 autobus a boli sme dokopy 6ti 🤣 toto nikto nevie...ale tak je to cca 20 minút, takže sa to dá vydržať...a ohľadom toho nástupišťa, autobusy sú označené ako NÁHRADNÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA...teda aspoň, čo som si ja všimla...naposledy som išla cca pred mesiacom...ale aj tak, keď si nie si istá, ľudí tam bude kopa, staćí sa opýtať...

madamzel123
autor
14. júl 2024

@earlgrey ďakujem pekne za pomoc

slavomira236
15. júl 2024

@madamzel123 stoji pred potravinami smerom do tesca fresh potraviny..isli sme nim 26 s detmi

slavomira236
15. júl 2024

@madamzel123 no led som isla minule z mi do he z dovolenky prisiel pod vlak jeden autobus a boli sme jak sardinky nastijaka bez klimy. Mala som dost teda