MUDr. Marek Makara alebo MUDr. Bratský

23. jún 2024

Dobrý deň,neviete mi povedať či robí ešte doktor bratský v Michalovciach? Aj máte nejaké recenzie na dobrého detského neurológa v Michalovciach? Ktorý ešte berie pacientov

adara777
25. jún 2024

Bratský už nepracuje

martina2111
1. júl 2024

Namiesto Bratského je v nemocnici Balikova a vraj je dobrá. Ja osobne chodím k Makarovi, ale za mňa nič moc, takže so svojím dieťaťom by som tam nešla

mravcek19
23. sep 2024

@martina2111 dobrá?na MUDr.bratskeho nemá,povedať že je dobrá sa dá po skúsenostiach,a nie z fleku že dobrá. O MUDr.Makarovi sa vyjadrite žeby ste tam so svojím dieťaťom nešla,lebo nič moc.Na hodnotenie odbornosti niekoho treba s ním skúsenosť.Mudr.Bratsky špička v neurológiu i pre batoľatá a toto splasené mladé žieňa hodené na neurológiu ako ryba do mora nech sa naučí plávať v tých vodách,vidím to tak že ani vzťah k deťom nema,kiežby bola tak dobrá ako pán BRATSKY,skúsenosti a prax treba,chýbajú jej

mravcek19
23. sep 2024

@martina2111 ani dvaja murári po vyúčení nie sú rovnako kvalifikovaný a ku šikovnosti neprídu ani po 10 rokoch,jeden murár bude top a fachman v murarstve,a ten druhý len také piate koleso na voze.A takisto je to s neurológmi čo bolo vynikajúce odišlo do dôchodku a to druhé odbornosť v neurológii zozbiera snáď,mladá je a červený diplom z nikoho dobrého neurológa neurobi.v zivote nemá nič preskakane ani na neurologii.len prax k tomu jej treba a skúsenosti,prístup k deťom,potom poviem že je dobrý neurológ.zatial má nepresvedčila....