Koľko vás stál zubný strojček?

16. dec 2023

Ahojte, ak ste si davali niekto nedavno zubny strojcek, kolko vas to vyslo? Myslim pre dospeleho. Zaujima ma cena aj Invisalign aj klasickeho. Dakujem za kazde info 🙏 Chcem si urobit nejaky prehlad, v akych cenach sa to pohybuje.

barcinka13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. dec 2023

@barcinka13 Dakujem, ale pytam sa v Michalovciach 😃

luciad7
16. dec 2023

Invisalgin v Prešove, Doktor Schilla 3800

barcinka13
16. dec 2023

Aha pardon to som si nevšimla

martinka13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka_ke
16. dec 2023

Invisalgin v Košiciach 2900 Eur

autor
16. dec 2023

Dakujem zienky, ale pytam sa na Michalovce 🙈😂

trgypadl
16. dec 2023

Najlepšie je kontaktovať priamo ambulanciu, spravia liecebny plan a cenu, moze byt individulana podľa potrieb pacienta

autor
16. dec 2023

@trgypadl Najprv si chcem urobit prehlad. Nie je v mojich moznostiach obehat vsetky ambulancie 😃 Nie som z Michaloviec. Chcem si porovnat ci sa ceny v mestach lisia. Len zatial sa mi nikto z Michaloviec nevyjadril 😃

miskakyska
16. dec 2023

Trebalo napísať do otázky mesto,lebo tie blchy hore nečíta nikto😁

luciad7
17. dec 2023

Ja som z Michaloviec. Chodím do Prešova. Tu invisalign nerobi nikto. Klasický na horné + dolné mi pri bývalej autobuske napočítali na 2500.

autor
17. dec 2023

@luciad7 Fakt? Ja som nejake kliniky nasla, tak som ratala, ze to robia. Chcela som si porovnat ceny. Ale 2500, co si pisala je super cena. Napises mi, prosim, ako sa volala klinika? Vobec to v Presove nepoznam 😃

modrymotyl8
17. dec 2023

@luciad7 prosím ťa, pri tom neviditeľnom strojčeku treba aj ťahať zuby ?

jenn25
17. jan 2024

Ahoj, ja chodim na fixny strojcek do humenneho. Som sice z Mi ale predtym som chodila k Palovcikovej a nebola som spokojna...cenovo to je uplne paradne. Jedno zuboradie 250 eur a kontrola 20...ak mas hore aj dole tak spolu 40. Caka sa u nej sice dlhsie ale raz za 2 mesiace to prezijem...

autor
17. jan 2024

@jenn25 Ahoj, vdaka za info 🙂 Ja nakoniec nemozem mat klasicky kvoli hlbokemu zhryzu, ale som objednana na neviditelny, ale nie Invisalign, ale Starlynr, tak uvidim, co to bude.

jenn25
18. jan 2024

Tak drzim prsty 🙂

valeria_h
18. jan 2024

Spark neviditeľný necelých 4000€.

sandrasstini
18. jan 2024

Ja som sice ba, ale starlynr 3500€ ale mala som zlavu 1000€ ked mali akciu.

m_ajulienka
24. jan 2024

@sandrasstini dobrý deň, môžem sa prosím spýtať, kde v Bratislave ste si dávali strojček robiť? Máte ho na hornu aj dolú čelusť? A akú dlhú liečbu? Ďakuje.... rozhodujem sa pre neho tiež

sandrasstini
24. jan 2024

@m_ajulienka ahoj, ja som v petrzalke u dr. martin na antolskej
Vyslo ma to 3500€ so zlavou 1000€, ked bola akcia som to vyuzila. Nemam invisi ten vysiel o 1000€ viac mam starlynr
Mame aj hore aj dolu, zatial mam 37 dlha a menim kazde 2 tyzdne, toto vychadza na daky rok a pol a potom uvidim ci este budeme nieco korigovat
Kamoska ma invisi od mudr. gogu tusim, ju to vyslo 4000€
Mala som termin konzultacie az tam ale dali mu ju az o dake 4 mesiace, tak som sla k martinovi. Zatial spoko, jedine co mi troska vadi ze nehovoris s lekarom, ta navrhne len plan a na kontrolach su vyskolene sestricky alebo co to su.