Kde sa dajú darovať detské veci na charitu?

leeo
30. nov 2021

Nevie niekto kde sa daju darovat detske veci na charitu? Iba osobne nie postou. Dakujem

mulm
30. nov 2021

@leeo dobrý deň skade ste

andrea_prestastna
30. nov 2021

@leeo ja darujem vzdy osobne cloveku co mi napise na inzerat, pozrem profik a ked to nieje podvodnik tak darujem vzdy si najdem niekohk ci uz dievcatko na voziku alebo ine rodiny, je zla doba treba pomahat

lenny307
30. nov 2021

Ahoj, ak napisete pohlavie a velkost, urcite najdete niekoho, kto bude mat zaujem. Alebo detsky domov v MI, prip. najmensie velkosti aj porodnica vezme.

leeo
autor
30. nov 2021

@mulm zo Sobranecka

leeo
autor
30. nov 2021

@andrea_prestastna je dost tazke rozoznat podvodnika. Dala som aj na bazos, ze darujem a z okolia nikto nic.

leeo
autor
30. nov 2021

@lenny307 Vdaka za tip. Dnes som hladala na nete nejake zariadenia v MI ale moc som nenasla. Skusim.

lenny307
1. dec 2021

@leeo Zda sa mi, ze sestra niesla sem- https://cdrmichalovce.edupage.org/contact/

leeo
autor
1. dec 2021

@lenny307 dik. vyzera to vhodne

sasqia
1. dec 2021

taktiež nosím na charitu, aj dnes som práve niesla vytriedené veci po synovi. alebo darujem tu na mk.

zarrinka
1. dec 2021

@leeo ja veci nosím na charitu v Michalovciach

leeo
autor
1. dec 2021

@sasqia
@zarrinka
a kam prosim vas? Lebo detske domovy ci centra s rodinami uz neberu, vraj maju plno veci.
Je toho velmi vela a nemam kedy to triedit popri malych detoch. Este im aj znama priniesla toho vela. Najlepsie by bolo keby si po to niekto z okolia prisiel, ale nie je zaujem.

zarrinka
1. dec 2021

@leeo Ja som bola tu:

leeo
autor
2. dec 2021

@zarrinka dakujem pekn za tip

marekslisko1986
12. dec 2021

Ahojte ak by niekto mal na darovanie oblecenie velmi by ste nam tym pomohli dakujem.

lenny307
13. dec 2021

@marekslisko1986 Pre dievca, chlapca? Vek?