Hľadám kamarátky z Michaloviec a okolia

hanule24
26. feb 2012

Ahojte maminky ráda by som z nekým pokecala a sa aj zaroveň aj zoznámila. 🙂 mám 2 deti..Som na materskej dov.a sedím stále doma nemám žiadné kamošky tu po blízku.Bola by som ráda keby sa nejaký našli s ktorými by som si rozumela🙂...teším sa na vás milé mamičky...

hanule24
autor
27. feb 2012

neni tu ziadna mamicka taka????prosim ozvete sa niekto...dakujem

fordikford
18. júl 2012

ahoj mozno neskoro som od sobraniec a tiež som na materskej

evka99
28. sep 2012

Ahoj Hanule24, ja som z Michaloviec a s manželom čakáme bábatko vo februári 2013, tiež tu nepoznám nikoho s kým by som si pokecala alebo sa kamarátila. Ináč som z Banskej Bystrice ale od roku 2009 bývam v Michaloviac, teraz vlastne uz v Zbudzi v rodinnom dome s manzelom. Takze vlastne som zo Zbudze, ale to je blizucko Michaloviec, a v Michalovciach zatial aj pracujem. Ozvi sa ak chces. Budem rada. Evka

lussy83
30. sep 2012

ahojte kocky..ja som z velkych ozoroviec,co nie je sice velmi blizko michaloviec no nie je to tak daleko od seba,.byvam tu od februara tohoto roku a tiez tu nepoznam este velmi vela ludi a hlavne nie buducich mamiciek,pripadne tehuliek..velmi rada sa s vami zoznamim kocky

evka99
3. okt 2012

Ahoj lussy83, ja som tiez nie uplne z Michaloviec ale zo Zbudze 7 km od Michaloviec, som 32 rocna baba, rok vydata a som v 23 tt, a ty ? si uz mamina alebo cakas babo ??? Ktovie ci hanule24 este toto cita, lebo pisala prispevok ze hlada kamaratky vo februari tohto roku 🙂 Teraz mam ist zanedlho na tie kurzy bocian pre tehotne , mam tam vobec ist co si myslis ? niektore maminy vraveli ze nikde neboli a tiez bolo dobre. Inac som teda Evka 🙂

nescafe28
5. jan 2013

@evka99
@lussy83
@hanule24 ahojte ja som tiez cerstvo pristahovana, takze tiez tu nikoho nepoznam.

lussy83
6. jan 2013

@nescafe28 ahoj kocka vitaj medzi nami.ja som takto pred rokom vo februari bola tak isto na tom,ale popravde tiez tu vela ludi nejako teda nepoznam,, 😝 a odkial si prisla byvat sem ty? 🙂

corin
8. jan 2013

@hanule24 Ahoj, ja som priamo z Mi a mám 16 mes. syna. Odkedy malý behá, kočíkovať velmi nechodím, len ho niekde "vypustím", aby sa unavil, lebo spanie nám velmi nejde :( Rada by som spoznala mamičku s približne rovnakým dieťatkom, aby mal syn nejakého kamoša/ kamošku...

erzanel
14. jan 2013

ahojte, ja som z Čečehova, to je asi 4 km z michaloviec, tiez tu skoro nikoho nepoznam, pristahovali sme sa z manzelom z Košic

fordikford
23. jan 2013

som od sobraniec rada si pokecam popripade stretko 🙂

lubka2010
15. máj 2013

@hanule24 ahoj ja som z michaloviec mam 3 rocnu dcerku atiez uz mam dost trochu zmeny a novy priatelia mi nezaskodily skade ste presne ozvi te sa mam 29rokov

pecka044
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
keysi22
18. okt 2013

@erzanel ahoj ja som z cecehova a byvame tu s manzelom od februara nepoznam tu nikoho z ediny iba manzelovu rodino co tu byva...byvame kusok od kostola mam dve dcerky jedna bude mat v january 2 rocky a druha je cerstvo narodena ma 2 mesiace a 2 tyzdne...bola by som rada keby ze tu spoznam babu s ktorou mozme kocikovat a pozeram ze mas aj starsieho synceka tak by sa ta moja starsia vyhrala s nim a ja by som aspon trosku prisla na ine myslienky kedze byvame s manzelovou starkou a to je dost na psychyku.

keysi22
18. okt 2013

@erzanel ahoj ja som z cecehova a byvame tu s manzelom od februara nepoznam tu nikoho z dediny iba manzelovu rodino co tu byva...byvame kusok od kostola mam dve dcerky jedna bude mat v january 2 rocky a druha je cerstvo narodena ma 2 mesiace a 2 tyzdne...bola by som rada keby ze tu spoznam babu s ktorou mozme kocikovat a pozeram ze mas aj starsieho synceka tak by sa ta moja starsia vyhrala s nim a ja by som aspon trosku prisla na ine myslienky kedze byvame s manzelovou starkou a to je dost na psychyku.

erzanel
18. okt 2013

ahoj keysi ja som velmi rada ze je tu konecne niekto z cecehova a mame deticky v rovnakom veku. Jednoznacne sa musime stretnut a deticky nech sa spolu pohraju. My byvame na cisle 94. sa ozvi kedy budete mat cas a kludne pridte len mi daj vediet dopredu aby som zavrela psa-je dost hlucny 🙂
Tu je moje cislo: 0902610676

erzanel
18. okt 2013

@keysi22 ahoj keysi ja som velmi rada ze je tu konecne niekto z cecehova a mame deticky v rovnakom veku. Jednoznacne sa musime stretnut a deticky nech sa spolu pohraju. My byvame na cisle 94. sa ozvi kedy budete mat cas a kludne pridte len mi daj vediet dopredu aby som zavrela psa-je dost hlucny emoticon
Tu je moje cislo: 0902610676

keysi22
18. okt 2013

@erzanel ja sa tomu tiez tesim ze sa tu konecne nasiel niekto kto sa do tejto dediny pristahoval a dnes nam pocasie nevyslo tak ked sa pocasie umudry tak zavolam a budem rada ak sa deticky pohraju a ja si tu najdem kamaratku na dlhe chvile..inak volam sa Veronika a nemate vy nahodou vlciaka?

erzanel
18. okt 2013

@keysi22 Ahoj Veronika, ano my mame vlciaka dost brese po ludoch. Budeme radi ked sa ozves 🙂 Erika

keysi22
18. okt 2013

@erzanel a byvate smerom k poste ze?alebo sa mylim?

erzanel
18. okt 2013

@keysi22 smerom k poste, asi 2 domy pred sochou na dvore je prístrešok na auto

keysi22
18. okt 2013

jaj tak ja uz presne viem ktory domcek alebo skor si myslim iba
@erzanel

ja1985
18. okt 2013

ahojte , citam ze ste z cecehova, ja sice byvam v michalovciach ale manzela mam z inacoviec, teda sme tam velmi casto... 🙂 momentalne sme este v zahranici ale o tri tyzdne sa vraciame domov a v marci cakame babatko 🙂

keysi22
25. okt 2013

@ja1985 no inacovce su vazne za rohom cecehova .... ale co na tom ved do cecehova asi nebudes chodit s babatko ci?Gratulujem teda k prirastku a co cakate dievcatko ci chlapceka?

ja1985
25. okt 2013

@keysi22 este nevieme, a pravdepodobne sa nechame prekvapit 🙂

snehullienka
17. dec 2013

Ahojte kocky,nenajde sa tu nejaka karamatka snazilka z Mi?? 😉
Najlepsie este bezdetna 😀

denika88
30. dec 2013

Ahojte dievčatá , pridávam sa k Vám, ja som Z Mi a tiež budem rada, ak spoznám žienku, ktorá čaká bábo,,,,
My na neho budeme čakať do júla 🙂 Rada popíšem, pokecám 🙂

snehullienka
30. dec 2013

@denika88 ja patrim medz snazilky,tak hadam sa zadari,nech kocikujeme spolu

denika88
31. dec 2013

@snehullienka Tak budem držať palce, nech to vyjde 🙂

mima2406
28. feb 2014

😉 Ahojte mamičky z Michaloviec rada by som sa zoznamila s mamičkou ktorá ma chut si privyrobit,ja som na rodičovskej dovolenke a ide mi to,preto sa chcem s vami podelit o informacie ktore som sa ja dozvedela,rada sa stretnem,ak by mal niekto záujem tak pište.Tie čo ma tu poznaju kludne volat. 🙂

babulka27
4. mar 2014

@mima2406 ja mam zaujem