VEĽKÁ SÚŤAŽ 1: Chcete vyhrať balíček pre deti s Tesco Potraviny domov?

dasa_tesco
3. mar 2014

Mamičky aj budúce mamičky! Pripravte si fotoaparáty a smartfóny – ideme fotiť a súťažiť!
Pošlite nám cez fotoblog fotku vášho najväčšieho Tesco nákupu – ideálne objednaného cez službu Tesco Potraviny domov 🙂
Autorku naj fotky odmeníme 30 eurovým balíčkom výrobkov pre vaše zlatíčko značky Tesco loves baby a kozmetikou. Súčasťou výhry sú aj plienky podľa vášho výberu.
Máte čas do 19. marca 2014. Potom oznámime výherkyňu. Držíme palce 🙂

sarinka123
3. mar 2014

Nakup v Tescu ma zmohol. Odteraz len donasku domov.

jesi25
3. mar 2014

@sarinka123 a ved to ste v lidli nie?🙂

kliksem
4. mar 2014

sarinka123 a nie ste to v Lidl?

beja6
4. mar 2014

uz ma mami nebavi hryzt tu hrkalku,radsej pribal nejake fajne jablcka a potom hybaj na detske oddelenie

alexandra33
5. mar 2014

ahojte takze doma mam na starosti nakupy ja, toto by som ale sam neodniesol, esteze su tu potraviny domov 😉

bea1971
5. mar 2014

K nakupu z Tesca zivy bonus GRATIS ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎

lalinko2010
5. mar 2014

@kliksem - nákup ako nákup, košíky sú také isté/podobné, akurát ten tovar nie.... ale foto ok!

maja123123
5. mar 2014

Pripajame sa do sutaze, vsetky fotky tu:
https://www.modrykonik.sk/blog/maja123123/album...

Skvelú správu ja vám mám,
Tesco DOMOV chodí k nám.
Jednoduché, poviem vám:
sadnem za net, objednám.
Čerstvý tovar vyloží,
bez námahy, bez rečí.
Doma potom postačí,
kontrolór náš najmladší.
Spraví testík zrakový
a hneď na to chuťový.
Koniec všetkým úvahám,
spokojní sme, prisahám. Maja

mery333
7. mar 2014

Aj my radi nakupujeme v TESCU a na nákup si nosíme svoje vlastné plátenné tašky. 🙂

ozdana
7. mar 2014

Síce si fotky z nákupov nerobím, ale predsa len som jednu v archíve našla 😉
Foto nášho vianočného nákupu v Tescu, kde sme využili 30% zľavu na nákup hračiek a nezabudli sme pritom použiť Clubcard 😉

vrtulnik
7. mar 2014

jahodka 30 - STRASNE OCKA V TESCU ? TO SNAD NIE !!! - VED JE TO FOTENE V KAUFLANDE 🙂))

nikoletkaa
7. mar 2014

Jahodka30 však to je kaufland nie náhodou?

tatiana1985
7. mar 2014

😀 😀 😀 docuram sa z tych "akozefotiekztesca" 😀 😀

vejinka
8. mar 2014

my sme uz bezplienkovi. takze nesutazime ..nemal by to kto nosit ...ale pobavili ma tie fotky "mimotesca" 😀

majik66
10. mar 2014

Kedze v Tescu radi nakupujeme, tu su nase najvacie Tesco nakupy 🙂

alicek36
10. mar 2014

Ach jaj ,,,prosím zmažte si tie fotky z Kauflandu ,keďže som tam robila keď vidím tie cenovky a červené lišty je mi na blitííííííí ☹ ☹ ☹ ☹ choďte do Tesca o tom je tá súťaž, klamať sa nepatrí 😝

katarinka26
10. mar 2014

pravidelný spoločný nákup 🙂, vo vozíku mám najväčšie a najdrahšie položky 🙂 😀

martinkaxp
10. mar 2014

kedze bola akcia na detske veci, mama nakupila do zasoby 🙂

nikina17
10. mar 2014

Kedze treba mat zadocek vzdy v suchu, tu je nas najvacsi nakup plienociek.........nakoniec sa tato rozhodol, ze jeden kosik nestaci a tak sme sli ku pokladni s 2 kosmi plnymi plienok 😀

mikadooo
11. mar 2014

Tak jaaa som dnes stepovala s fotakom za dverami, ked tesco-man zazvonil dolu na zvoncek a este nestihol vystupit z vytahu, uz som mala dvere otvorene. A ze prosim vas mozem si vas odfotit kvoli jednej tesco sutazi? A on ze: Odfotit? No dobre. Aj autogram chcete na tu fotku? :D. K nam chodia stale taki prijemni, zhovorcivi, tak aj pokecame medzi dverami kym mi to vylozi z bedniciek 🙂. No a pridavam sa do klubu nakupcov plienok, kedze mam clubcard a momentalne su za super cenu...tak nakupu dominovali aj u nas tentokrat plienky 🙂.

venita
12. mar 2014

Pridavam aj ja fotky z nasho posledneho nakupu domov 🙂 Ujo (ako kuriera vola mala) nam doniesol veeela papania a plienok pre maleho... on sa z nich tesil akoby vedel, ze to je pre neho 🙂 mala sa vzdy tesi, ked nam donesu nakup, ma rada to vybalovanie, vzdy pisti, ked najde nieco, co je pre nu 🙂

najjulinka
12. mar 2014

Náš "najväčší nákup" je naložený v košíkoch ako prvý 🙂

lary777
13. mar 2014

Mame 4 mesiace, a je nam tazko chodit na nakup.Tesco je od nas 35km a nemame auto. Bolo by dobre keby k nam doviezli potraviny priamo domov a nemuseli by sme sa vlacit po avtobusoch z kocikom a nakupom 🙂

vanessska1606
15. mar 2014

Nákupy sú v TESCU prima,
nakúpim si čo mi chýba.
Hami mliečko , brumíky a presnidávky
a hneď budem z toho veľký.

Krémov nie je nikdy dosť,
kupujem ich pre radosť.
Pozrite sa z TESCA vesta!
Budem fešáááááák dozaista.

katuska80
15. mar 2014

náš dnešný tesco nákup domov 🙂

fazulka17
15. mar 2014

my chodíme do Tesca pravidelne a hlavne na plienočky 🙂

janamach
15. mar 2014

Náš víkendový nákup cez Tesco potraviny domov sa nám celý ani nezmestil do objektívu a časť z neho je už aj v chladničke a mrazničke, keďže až potom ma napadlo vybrať foťák a odfotiť ho. Minuli sme cca 130 eur, dokonca sme aj na doprave ušetrili, keďže sme ju mali zadarmo, dostali sme kooopu Disney kartičiek a aspoň na chvíľku máme o zásoby postarané. Ešteže sme to nemuseli všetko hľadať po regáloch, tlačiť v košíku a vláčiť do auta a z auta von a stratiť minimálne pol dňa bežným nakupovaním. Všetko to za nás ochotne spravil Tesco tím 🙂

betka14
16. mar 2014

Všetko sa na ani do fotky nezmestilo, ale milujeme Tesco domov. Dcerka sa momentálne neskutočne teší na CARDS.. 😀