Kartičky sú nedostupné. Poradíte?

bubuliatkova
17. apr 2014

Dobrý deň, hneď na začiatok: nie som z LV, ale 36km odtiaľ. Minulý týždeň sme boli nakupovať v Tescu a namiesto kartičiek nám vytlačili papieriky s kódmi. Dnes sme museli ísť znova kvôli inej veci a zastavili sme sa aj v Tescu, kde sme nakúpili znova. Pani pri pokladni nás oboznámila so situáciou, že katrtčky nie sú. Boli vraj včera medzi 13,00-17,00. Vás by to nenaštvalo? O chvíľu sa akcia končí a len kvôli kartičkám cestovať znova nebudeme. Ako to budete riešiť? Ďakujem za odpoveď.

ivanat
17. apr 2014

Kartičky môžte vymeniť za tie kody v ktorom koľvek tescu.

moon1979
17. apr 2014

to sú problémy 😀

lyzzy
17. apr 2014

a toto ta nastvalo?....omg....Zenusky vy nepecete na velku noc?....ked uz karticky su najvacsi problem

janinah
17. apr 2014

mať tvoje starosti a poslanecký plat 😉 ....

adri266
18. apr 2014

vidim, ze Ti dobre baby poradili 😝
To iste sa stalo minuly rok s domino kockami. Na konci uz jednoducho neboli, ale zaujimave, ze teraz ich zase vidim v predaji.
Ak mas problem ist do Tesca, zakup alebo vymen si cisla, ktore Ti treba tu na fore.

tiumen
18. apr 2014

jedine vymeniť v inom tescu, alebo niekto z rodiny ak pôjde na nákupy.. v našom žiarskom našťastie ešťe majú 😝

zutyka
18. apr 2014

Kúpila by som konkrétne čísla ktoré mi chýbajú a nemusím kupovať balíčky s rovnakými číslami. 😲 Bude to lacnejšie ako chodiť stále do Tesca na nákup 😎

mata_tesco
18. apr 2014

Ahoj, kartičiek je ešte dostatok, len sa môže stať, že niektorým obchodom sa práve minuli a musia doobjenať ďalšie. Stačí sa spýtať v obchode, kedy dostanú ďalšie. Lístočky s kódmi však môžeš predložiť v ktorejkoľvek predajni Tesco, vydajú ti Disney kartičky. 🙂