Kvalitný toaletný papier

brnka
11. apr 2013

Veronika, mna by zaujimalo, ci je to momentalny trend na trhu - parfemovane a farebne papiere - ked hladam v obchode kvalitny papier, od Vasej firmy je vacsinou len takyto.....

tento_veronika
11. apr 2013

Dobrý deň,
snažíme sa uspokojiť široké spektrum zákazníkov a ich potrieb. Trend je prechod od farebných na biele, ale v rámci bielych mnohí zo zákazníkov vnímajú práve potlač či vôňu ako pridanú hodnotu. Kvalitný biely neparfumovaný toaletný papier z našej ponuky je práve trojvrstvový Pearl White, ktorý by mal byť dostupný v rámci slovenských obchodov takmer všade.
Veronika

kvetinka211
11. apr 2013

to aby som v obchode pol hodinu ovoniavala toaletaky a vlozky ked nechcem s parfumom 🙂

nice202
11. apr 2013

@brnka najlepsi toaletak maju v DM. Tie ich nemecke. su uzasne, netrhaju sa, su pevne a zaroven prijemne.

sissy27
11. apr 2013

@tento_veronika ja mám tiež rada dm-kácky a dokonca aj floralys z lidlu je super... a bohužiaľ, stále sa mi oplatí vybehnúť do rakúskej bipy kde okrem iného kupujem aj toaleťák a papierové utierky - neporovnateľná kvalita za menej peňazí ... ako to len robia? 😕

lubikan
11. apr 2013

tak tak,DM a LIdl

luy
11. apr 2013

tak smiešna téma o toaleťáku,ale aká dôležitá 😀 😀 😀 😀 Každý deň ho máme v rukách,bez neho tojednoducho nejde 😀 😀

A teraz vážne,rodine kupujem biely,mám aj farebné parfémované vo vecku,lebo pekne voňajú a čuduj sa svete návšteva siahne po parfémovanom a nie bielom.Mojej je jedno aký,stále je celý vo vecku 😝

luy
11. apr 2013
brnka
autor
11. apr 2013

@nice202 ano, aj ja kupujem ten z DM alebo Lidla
@tento_veronika vdaka, len presne takyto - biely a 3-vrstvovy najdem malokedy

@luy jasne, ze dolezita - ja ked som napr. v Metre, tak veeelmi dlho vyberam ten spravny 😀

miracle
11. apr 2013

Skoda, ze Tento nerobi tie utrzky trosku dlhsie a v sortimente mi chyba 4 vrstvovy papier. Holt som rozmaznana. Najradsej mam inak biely a neparfemovany, potlac potesi

zdenkam
11. apr 2013

🙂 tak nedalo mi nezavitat, ked som videla titulok temy......... 🙂 trosku ulet, ale aj tak srandovny....tema trosku na odlahcenie. Biely neparfumovany ...ale kedze sme aj eco, tak je sice trosku drsnejsi ale aj recy mame radi kvoli tej ekologii, sak aj tak sa to splachne do kanala....

zdenkam
11. apr 2013

parmumovane predpokladam laicky ze prinasaju viac chemie a preto ked nemusime, tak sa tomu vyhneme...je jej aj tka vsade plno.

ludka707
12. apr 2013

tiež sa vyhýbam parfumovaným...ľudia, ktorí sú odspodu citlivejší môžu s ním mať problém, je to fakt samá chémia...ale v konečnom dôsledku je to skoro jedno aký je, ved aj tak bude za pár minút vždy už len problémom mesta :D

dzipsi
12. apr 2013

No ja napríklad musím používať kvalitnejšie toaleťaky kvôli zdravotnému hľadisku a môžem povedať, že TENTO je kvalitný, pekný farebne a potlač tiež poteší a ja ho radím k najkvalitnejším toaletným papierom, pri porovnaní ceny a kvality nemá chybu. Oveľa drahšie nemajú takú kvalitu ako TENTO a to som vyuskúšala naozaj veľa druhov 😵 😵 😵

stanislavao
12. apr 2013

Najlepsi toaletny papier je v dm drogerie, ten ich soft&sicher. naozaj jemny, prijemny a kvalitny.

tento_veronika
12. apr 2013

@miracle Dobrý deň, 4 vrstvový toaletný papier predávame pod značkou Lambi 6 ks balsam/lotion. Veronika

tento_veronika
12. apr 2013

@dzipsi Ďakujeme 🙂

ala221
12. apr 2013

Značka TENTO je podľa mňa jedna z tých kvalitnejších, tiež ju kupujem,aj keď nie pravidelne.Troška to striedam 🙂 Osobne moc nemám rada parfumované toaletné papiere,ale malý je "celý happy" , keď je papier farebný a ešte i vonia 😀 . Takže u nás sa vystriedali už asi všetky druhy toaletného 😵

13betina13
12. apr 2013

Ja mám najradšej LAMBI. 🙂 . Ale ani TENTO nie je zlý. 🙂

tehulka2011
12. apr 2013

ja kupujem v rakuskej PENNY, 10 kotucov bieleho papiera, myslim 3vrstvoveho za 1,97€

adriana89
12. apr 2013

@tehulka2011 heeey Ten Je Super 🙂 Jemnucky Aj Mi Ho Kupujeme

baska19
12. apr 2013

@tento_veronika tak s parfemovanymi TENTO som mala aj ja problem nerobili nám dobre preto už aj ja budem radšej ovoniavať aby som už parfemovany nekupila 😉

miracle
12. apr 2013

@tento_veronika
Dakujem, skoda, ze nema vascie balenie

iinuska
12. apr 2013

Zewa jednoznacne

mawka
14. apr 2013

uz som od tento skusila kadeco, ale po kazdom aj neparfemovanom som tam dole podrazdena, moja dcera detto. tiez nie je pevny tak ako vyssie spominane DM, Lidl a rakuske. Cenovo detto.

deapa
15. apr 2013

samozrejme kazdy ma asi to svoje...ale napriklad my sme tiez vselijake skusali ale ked sme si porovnali toaletny Tento s inymi tak bolo vidiet rozdiel ze tie vase su naozaj kvalitnejsie..a velakrat sme ho videli aj v akcii za dobru cenu tak sme si ho kupili...a odvtedy uz to tak nejako mame zauzivane...navyse nie je to zahranicna vyroba ale zo slovenska a my slovensku vyrobu podporujeme :D myslim ze tie toaletne s vonami su urcite tak navrhnute pre intimnu hygienu ze zdraviu by mali byt nazavadne...ci ako je to Veronika?...dakujem

tento_veronika
15. apr 2013

@deapa Dobrý deň, samozrejme, všetky vône sú laboratórne testované a majú svoje certifikáty. Veronika

ivankaalenka
16. apr 2013

Urcite neparfemovane, nebielene. Aj recyklovane kupujem, u mna aj cena rozhoduje. Tento sa mi zda drahe, teraz som kupila mega balenia v Lidli. Ja by som podporila slovenske vyrobky, ale bohuzial na Slovensku nezarobim tolko, aby som si ich mohla výhradne dovoliť...škoda, lebo verím, že sú kvalitné.

katti77
17. apr 2013

@tento_veronika tak u mna jednoznacne firma Tento, ja kupujem Lambi 3-vrstvovy biely a iny nechcem ani vidiet aj ked je fakt drahy ale je podla mna velmi kvalitny, uz som naucila aj muza, ze iny nech ani neskusa kupit 🙂
nevedela som, ze Lambi je uz aj 4-vrstak 🙂
firme Tento prajem vela uspechov

veronikax
18. apr 2013

Uz celkovo je sranda rozoberat toaletnaky 🙂))))))))))) asi fest nuda :P :DDD
No TENTO mam velmi rada :DDD kedze som uz sem zabludila 🙂))
NEUPCHAVA ZACHOD !!! 🙂