Prídete na Deň otvorených dverí v tanečnej akadémii Dansovia?

petermodrovsky
21. aug 2012

Zažíte tanec v náruči profi tanečníka a príďte na deň otvorených dverí do tanečnej akadémie Dansovia. Naše dvere pre vás otvoríme v sobotu 1.septembra 2012.

Prvých 40-tich, ktorí sa prihlasia do tejto témy pozývame na tanečný program a osobné stretnutie s Peťom Modrovským.

Na deň otvorených dverí môžete prísť aj s deťmi, aj pre ne máme pripravený program. 🙂

Jedna z vás, ktoré sa zúčastníte dňa otvorených dverí v Dansovii získa súkromné tanečné hodiny s Petrom Modrovským. Ako na to sa dozvete priamo tam. 🙂

Čo vás čaká? tanečný workshop pre maminy aj deti, vystúpenie profesionálnych tanečníkov, neformálne rozhovory s lektormi, kávička, pohodička… 🙂 Začíname o 10:00 na Základnej škole na Holickej 50 v Petržalke.

Srdečne vás pozývam,

Peter Modrovský

mbrazd
21. aug 2012

jááj, no veľmi rada by som tancovala, len také drevo si ešte neučil 😎

nicebaculka
21. aug 2012

joooooj aj ja by som si zatancovala uz od malicka milujem tanec,,, ale teraz to asi nepojde kdze som v 8.mesiaci tehotenstva 🙂 ale aj moja malinka mi tancuje stale v brusku,, bude asi po maminke,, ale velmi radi prideme aspon pozriet 🙂 tesime sa

anidid
21. aug 2012

Jej rady prídeme, kam sa treba prihlasit?

disala
21. aug 2012

Aj mi bi sme prišli ale keď to bude v Bratislave tak to máme ďaleko.Oliver rád tancuje a malá má len 9 mesiacov ale zadkom už krúti.Mi nie sme mužom veľký tanečníci.

maatuulka
21. aug 2012

no asi sa prideme pozriet 🙂 mozno aj pre mna by nieco take bolo dobre.. aspon by zo mna sli tie kila lahsie dole :D

macocha
21. aug 2012

Ďakujem, nie. 😅

patka6
21. aug 2012

No ja by som veeeeeelmi rada prisla aj s mojou malou, ta ma sice iba 1 a pol roka ale tancuje od pol roka, akoze rytmus jej nechyba, my sa len nestacime cudovat aka je zlata🙂 Ja tiez rada tancujem takze by som rada prisla, len problem je vo vzdialenosti :(

andre36
21. aug 2012

skoda...ze taka dialka...:(

adus06
21. aug 2012

ja by som tiez rada prisla, pretoze tanec mam velmi rada, no je to daleko a aj to, ze drobec este nema ani dva mesiace takze by sa nam horsie cestovalo, ale je to skvela prilezitost pre vsetkych, ktori miluju tanec... takze nech sa darí 😉 😉

hajanka
21. aug 2012

tiez by som velmi rada prisla, milujeme hudbu, tanec, radi by sme sa naucili nieco nove, len bohuzial, problem je vo vzdialenosti

prettybaby
21. aug 2012

aj my by sme radi prisli .-))))tesime sa.-)vezmem vsak asi len starsieho synceka,) ved chlapov na parkete nie je nikdy dost,nie? .-))))

cherka
21. aug 2012

my by sme prišli ale akurát ten víkend sme mimo BA 😢

miasimi
21. aug 2012

hmmm skoda,,, sme z Ke, ale mam v Ba svagrinu tak uvidime, ale velmi rada by som prisla aj s dcerkou 🙂

aduskatt
21. aug 2012

Skoda, ze sa ten termin kryje s Narodnymi leteckymi dnami na Sliaci, tomu dam prednost.......v inom termine by sme radi prisli🙂

modra1
21. aug 2012

Hlásim sa, prídeme radi 😉.

lili_a_mimi
21. aug 2012

My s najvacsou pravdepodobnostou prideme 😉

lenocka23
21. aug 2012

radi sa prideme pozriet.... 🙂

tatiankam
21. aug 2012

rada by som prisla,uvidime.V detstve som chodila tiez na tanecnu,ale ucitelia boli velmi prisni,neboli taki priatelski,to ma odradilo,mozno keby rodicia ma viac k tomu viedli robila by som v zivote to co ma bavi a co mam rada: zabavu,dobrych ludi,tanec a cestovanie 🙂

tancata
21. aug 2012

znie to lakavo 🙂 ,tak si znacim do kalendara a v sobotu sa ide teda tancovat 😉 ,kolko deti je povolene priviest? je to vekovo ohranicene? vdaka

malinkaja
21. aug 2012

moj zivotny sen naucit sa tancovat...moc by som chcela

mia114
21. aug 2012

Aj my by sme radi prisli, snad nam do toho nic nepride 🙂

lucianna1312
21. aug 2012

urcite ano 🙂

jankohrasko
21. aug 2012

supeeer, my velmi radi prideme, tesime sa 🙂 oprasime topanky 🙂

nanulik
21. aug 2012

skoda že je to v BA 😒

nikuska265
21. aug 2012

Tak že by sme sa prišli pozrieť aj my? malá keď počuje hudbu a vidí deti tak je vo vytržení,rady by sme sa prišli zabaviť 🙂 maminka si rada zatancuje s maličkou,tanec milujeme 🙂

adulienka1
21. aug 2012

Prišli by sme všetci lebo tanec milujeme ale je to pre nás daleko

bluzka
21. aug 2012

ak sa bude dat, urcite rada pridem ci uz sama 😀 😀 alebo s detmi 😎 tesim sa na tanecky 😀

zuzka38
21. aug 2012

tesime sa, prideme 🙂

nikus5
21. aug 2012

super nápad - a čo tak urobiť takúto akciu aj pre východ Slovenska napr. niekde v Prešove či Košiciach /miesto by sa iste našlo,veď škôl či MC je tu dosť/ - budem prvá, ktorá príde - aj s deťmi - tancujú od rána do večera,tak tie by si to užili 😉

mmamca
21. aug 2012

Peter, aj ja by som rada s 15 mes. dcerkou prisla, mali by sme byt ten vikend mimo BA, ale rada zmenim program, pokial budeme pozvane 😀