Získajte zadarmo Nutrilon Profutura

nutrilon_lucia
4. nov 2014

Kreativite sa medze nekladú. Najoriginálnejšiu fotografiu Vášho dieťatka s mliekom Nutrilon Profutura odmeníme! Súťaž trvá počas celých dvoch týždňov (tj. do 16.11. 2014 do polnoci), počas ktorých nám môžete zasielať Vaše nápadité fotografie. Hráme o 15 balíčkov Nutrilon Profutura (vždy kombináciu mlieka a kaše Nutrilon Profutura podľa vlastného výberu; výhra sa nevzťahuje na Nutrilon 1 Profutura). Mená výhercov budú zverejnené do 5 dní od ukončenia súťaže. Stačí uverejniť Vaše fotografie pod zadanie tejto súťaže! Tešíme sa na vaše príspevky!

tichanska1
4. nov 2014

S Nutrilonom sa dá pózovať 🙂

tichanska1
4. nov 2014

Nutrilon sa dá aj ohrýzať 🙂

tichanska1
4. nov 2014
tichanska1
4. nov 2014

A v neposlednom rade sa s ním môžem aj hrať 🙂

agataaghova
4. nov 2014

Úplatok - mliečko Nutrilon, aby sme kakali do wc, lebo sme na dovolenku zabudli zobrať šerblík a v hotely nemali ani redukciu. 🙂 Tento úplatok zabral úspešne. Mliečku Nutrilon sme verní od narodenia, iné sme ani len neochutnali, toto nám chutí. Popravde, nový Nutrilon sme ešte neskúšali, ale ak bude príležitosť, radi ho otestujeme. 🙂

evkakd
5. nov 2014

Starší brácho kradne kašičku sestričke tak sme museli kúpiť aj jemu, síce to nieje Profutura no určite okoštujeme aj to 🙂

evkakd
5. nov 2014

Starší brácho kradne kašičku sestričke tak sme museli kúpiť aj jemu, síce to nieje Profutura no určite okoštujeme aj to emoticon

nutrilon_lucia
autor
5. nov 2014

Milé mamičky. Ste skvelé, mate nás obdiv, že dokázete neposedných drobcov odfotit. Len tak dalej.... 🙂

verini
5. nov 2014

ja by som práve potrebovala vzorku mlieka 1, dá sa niekde zohnať?

nutrilon_lucia
autor
5. nov 2014

@verini Pekny den. Je mi to luto, ale zakon a nas zaväzok kodexu WHO nepovoluje propagaciu pociatocnych mliecok, ci uz vo forme reklamy alebo vzoriek.

verini
5. nov 2014

@nutrilon_lucia je to škoda, lebo takto namíname vela penazí, kýmprídeme na to, ktoré mlieko nám bude vyhovovať.. ☹ je to nedomyslené

janbrna
5. nov 2014

Nutrilon si hlídá aj ve spánku

fazulka17
6. nov 2014

aj u nás bol a je nutrilon top. Nový sme síce ešte neskúšali ale keď sa minú zásoby tak skúsime 😀

harvy27
6. nov 2014

moje obľúbené mliečko ;) z ktorého sa dá aj mutrilon mini domček postaviť domček 🙂

sekanka
6. nov 2014

Toto sme spapali ani nie za tri mesiace 🙂 teraz už máme 5 mesiacov a všetky dózy by asi nevošli do záberu 😀

aghy
7. nov 2014

Nie len ze mi nutrilon profutura chuti, este je to aj skvela hračka a dobre sa oň opiera kym este neviem sediet. 🙂

jana118
8. nov 2014

🙂

evickamacicka
8. nov 2014

keď vyrastiem budem baletka, len musím pekne naďalej papkať mliečko Nutrilon ako doteraz 😝

jaredine
8. nov 2014

damy, ja si len dovolim upozornit ze fotky maju byt s mliekom nutrilon profutura a nie s obycajnym nutrilonom..

irenaliza
9. nov 2014

Pekné fotky, ja mám 4 deti, ale chvalabohu sme ani jednej dcérke, nemuseli kupovať mliečka, prvé 3 deti som kojila do 2 rokov a teraz najmladšia má pol roka a zatiaľ sa iba kojíme a začali sme asi 3 dni papkať mrkvu, zemiačik, veľmi nám to nechutí, ale mliečka to stále cez deň a najmä v noci takmer každú hodinu. Pekné fotky, Prajem pekný deň.

hellionka
9. nov 2014

Tak my už len kašičku 😉

nutrilon_lucia
autor
11. nov 2014

Mile mamicky, dakujem vam za vsetky mile fotografie vasich drobcov, su naozaj vydarene!🙂 Nadalej nam mozete posielat fotky vasich nezbednikov s mliekami a kasami Nutrilon profutura. Sutaz trva do 16.11.2014!

vikis5
11. nov 2014

toto je moje obľúbené mliečko a pijem ho úplne všade :D

pattiadam
11. nov 2014

@nutrilon_lucia No ja by som aj fotku poslala len nikde to mliecko Pro futra Nutrilon som nevidela a radi by sme vyskusali C.3.

karolina297
11. nov 2014

Už sa tešíme, keď ochutnáme 🙂

nutrilon_lucia
autor
12. nov 2014

Milé mamicky, fotky su uzasne a tesime sa, ze ste sa zapojili 🙂

silviaeli
13. nov 2014

Dobrý den.. ja by som sa chcela spytat, ci je potrebne kase obmienat, alebo mozme papat kazdý den tu istu?
pretoze napr., kase nutrilon profutura, z tychto nie je velmi na vyber..
syn ma 6mesiacov.
Ďakujem Silvia

martinkaha
13. nov 2014

Malinká má len šesť mesiačkov, tak sa s ňou veľmi experimentovať s fotením Nutrilonu nedá, avšak skúsime sa zapojiť. 😉 Po návšteve lekára a "včeličiek" do nožičiek pomôže len mliečko, ževraj je mňaaaam a už si drží fľaštičku aj sama!!! 😀 😉 😎

janettan
14. nov 2014

..... 🙂 aj my ľadoví medvedíci pijeme nový nutrilonik 🙂

amytessy
14. nov 2014

Ahojte NUTRILOŇÁCI....!!!

Ja sa volám Nicolka
rastie zo mňa potvorka
moja mamka mliečko nemala
od narodenia som NUTRILON papala...
Najprv sme z neho "blinkali"
potom sme ARko ňamkali

A keď som už nevládala,
šteniatkam som nechávala,
spolu z neho rastieme
krásne a silné budeme...

Naj Naj Najlepší je NUTRILON
budem mať z neho pamäť ako slon,
mamka sa z toho vytešuje
a stále mi ho nakupuje...

A už Good Sleep papám
a celú noc sladko spinkám
Začíname papať kašičky
a robíme ksichtíkom opičky...🙂

My už dvojku papáme,
imunitu zbierame...
tak vás všetkých zdravíme
na novinku sa tešííííme...

cmuuuuuuk

Nicolka a šteniatka