Sunar AR a stolica 7-týždňového bábätka

18. feb 2023

Ahojte baby potrebujem poradiť 🙂 malinky bude mat 2 mesiace . Začínali sme Sunarom Comfort 1 , malinky z neho zakaždým grckal tak sme prešli na Sunar ÁR ale je problém taký že kaká 2 x denne a aj to ma problém lebo ma tvrdšiu stolicu po nom .
Čítala som tu že ten ar je v žalúdku ako betón . A malinky je smädný po tom AR - ku . Akurát som kúpila ten nový Sunar Bio - máte s nim prosím skúsenosť ? Ďakujem krásne 🤍

snehulak77
18. feb 2023

Nás malý mal AR Sunar, ten je aj proti zápche. Dávaš mu probiotiká?

pinkgirl
18. feb 2023

Ahoj, ja som na radu pediatričky robila UM z mixu mliek: ak som pripravovala mlieko zo 120ml vody, tak som použila 2 odmerky klasického UM a dve odmerky AR mlieka. Takto pripravené mlieko nebolo veľmi husté a na ťahanie z fľaše pre dieťa ok, a zároveň v brušku dostatočne nabobtnalo a malý negrckal a dobre ho strávil. Vyskúšaj to pár dní a uvidíš či to pomôže.

autor
18. feb 2023

@snehulak77 jasne má probiofix

autor
18. feb 2023

@pinkgirl radšej nebudem riskovať a miešať to😬dnes som kúpila ten Sunar bio tak uvidíme , chcela som zostať pri Sunare ale keď nebude ok zmeniť značku

pinkgirl
18. feb 2023

Je to na tebe, ale zmiešaním mliek dieťaťu neublížiš lebo AR mlieka obsahujú naviac vločky z chlebovníka a tie nabobtnajú v brušku a tak dieťa nevie obsah bruška vyvrátiť. Obe mlieka máš navyše doma...

lenka788
2. apr 2023

Dobrý večer, mohla by som sa spýtať ako Vám sadol ten nový Sunar Bio? Tiež máme podobné problémy a chcem ho skúsiť..ďakujem

autor
3. apr 2023

@lenka788 dobrý deň , nám nesadol .. použila som pár odmeriek a stačilo . Strašne grckal až sme išli na pohotovosť a tam povedali že má silný reflux , tak sme zmenili posledný x na Kendamil a ten je úplne super.

lenka788
3. apr 2023

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

autor
3. apr 2023

@lenka788 neni zaco , asi som nepomohla ale to je naša skúsenosť . Vášmu bábätku môže byt dobre 🩵ono je to veľmi ťažké a individuálne

dendysek1990
30. apr 2023

Dobrý deň. Za ktorý kendamil jste dali? Obyc alebo organic? Vďaka za odpoved

autor
30. apr 2023

@dendysek1990 dobrý deň , za ten klasicky

autor
30. apr 2023
dendysek1990
3. máj 2023

Dobry večer , prešli sme včera na ten kendamil a ja vim že je ešte hodné skoro písať názor na to mliecko . No ale musím rict že je to zatiaľ na dobre ceste . Mala mi lepší spinká , neni nervni , síce troska ublinklava ale oproti tomu čo bylo predtým to je nič .

autor
4. máj 2023

@dendysek1990 zdravím 🙂 uvidíte. , že bude malinká spokojná .ono treba minimálne týždeň na ten zaludok aby si to telíčko zvyklo na zmenu mliečka . Ublinkavanie je normálne 🙂 aj pre detičky ktoré nemajú reflux