Nepokojné bábo

really8
1. jún 2024

Prosim Vas ako ste zistili ze babatku nesedi umele mlieko? Aj kojim aj prikrmujem, ma 6t a posledny tyzden je to katastrofa vo dne v noci. Stale je nahnevany ak nespi tak place, nie velmi ale tak nespokojne. Kaka normalne preto neviem ci zmena mlieka pomoze ale uz fakt neviem co skusit. Dakujem

andrea_82
1. jún 2024

Na tom mlieku, co mate, je od narodenia? Ak mu doteraz nerobilo tazkosti, tak by som problem hladala inde. Nas mal napr. zelenu stolicu a naduvalo ho.

really8
autor
1. jún 2024

@andrea_82 ano od narodenia. Stolica mi pride v poriadku, aj farba aj konzistencia aj frekvencia. Pred par dnami sa strasne vyhadzal (ale citlivu plet ma od narodenia), mysleli sme ze mu nieco vadi v mojom mlieku, natieram ho holtovym kremom a tvar ma uz krasnu ale ta zla nalada zostala.

luciaruz
1. jún 2024

Alebo intolerancia na laktozu 🤔

zzuunnaa
1. jún 2024

@really8 naša riadne plakala, každý večer mala koliky, nepáčilo sa mi ako kakala (2-3 dni nič a potom nevedela prestat atd).. ale taká matkina intuícia to bola.. doktorka stále trvala na tom, že mlieko nemeniť, no mala nepriberala atd tak som to zmenila sama od seba a dieťa za 2 dni ako vymenene … Mliecko sa nemá len tak meniť ale podľa mna to vidíš, že to nie je Ok.. 🤷🏽‍♀️

ivangeline
1. jún 2024

AK mu doteraz nevadilo, nie je to mliekom. Prechádza veľkými zmenami.

really8
autor
1. jún 2024

@zzuunnaa nevadilo mu doteraz. Vidim ze jeho spravanie nie je ok ale ja uz netusim cim to moze byt. Praveze kaka v pohode, to ma matie. Ani mi nepride ze by pri tlaceni nejak bojoval