Feniklový čaj od prvého týždňa

4. jún 2023

Ahojte je lepsi granulovany alebo sackovy fenyklovy cajik ?

blaazi
4. jún 2023

Žiaden je najlepší

babovka2321
4. jún 2023

Granulovany je z velkej casti cukor. Ci (a preco) to chces davat babatku, je na tebe. Ja by som volila radsej sackovy, ale i tak som caj nedavala minimalne do pol roka, v horucavach obcas vodu.

iwesska
4. jún 2023

Sackovy. Cukro v caji je uplne zbytocny - zivna poda pre kazy.

nikpa
4. jún 2023

Granulovany čaj je odpad, keď už radšej sackovy ale aj len to v prípade, že má bábätko problém a má zastavene vetry, môžeš vyskúšať. Ale pozor, nie každému fenikel pomôže, máva často opačný efekt a bábätká začne ešte viac naduvat. Keď nemá žiadny problem a chces mu dopĺňať len tekutiny tak najlepšia je čistá voda.

sunshine_18
4. jún 2023

Sáčkový ale odporúča sa až od 3-4mesiaca

mamamasama
4. jún 2023

Od prveho tyzdna????????????????? Dobre citam????????

pribinak
4. jún 2023

Takéto maličké bábätko ešte cajik naozaj nepotrebuje
Ak mu chceš nejaký veľmi kúpiť, tak určite nie granulovany. Ten obsahuje cukor schovaný za rôzne iné názvy

kristina2412
4. jún 2023

Myslím že HiPP má feniklovy čaj v bio kvalite , a uvádza že od prvého týždňa . Teda ak to musí byť volila by som asi ten

andy37
4. jún 2023

Ja som skúšala dávať feniklovy čajík kvôli prdikom ale nepila mi ho, tak som ho pila ja aby z neho mala čosi v mojom mlieku.

opi14
4. jún 2023

Svokra dávala tak, že povarila tak 5-6 ks feniklu. Dávala to malému na bruško… skôr som to pila ja, rasca+fenikel ako čaj.

zuzuliennka1
4. jún 2023

tyzdnovemu babatku? ziadny... ak uz, neskor - a klasicky sypany vo vrecuskach, granulovany to je cisty cukor

autor
5. jún 2023

@zuzuliennka1 ano babatku od 1 tyzdna

autor
5. jún 2023
zuzuliennka1
5. jún 2023

no takyto je fajn, cista bylinka, zalejes vodou, nedosladzovat.

sajmonka_1216
5. jún 2023

súhlasím s @nikpa.. tiež to malo opačný efekt...čím viac malá revala, tým kamoška pchala viac toho čaju, lebo babka povedala... ked som jej povedala, nech ho nedáva, lebo môže z neho nadúvať, akoby zázrakom prestalo malé revať a bolo dobré.... dávala radšej probiotiká, masírovala bruško atd..
týždňovému by som fakt nedávala

autor
9. jún 2023
autor
9. jún 2023

Od 1 tyzdna