Dokrmovanie bábätka

lucka27375
4. feb 2023

Ahojte, myslite že je v poriadku od 2. Týždňa dokrmovat bábätko? Mliečko si aj odsávam ale stále si pýta papať, aká značka je najlepšia?

pribinak
4. feb 2023

@lucka27375 keď je bábätko hladne tak dokrmuj, snáď ho nenechas hladne
Nemáš mlieko, alebo? Skús zvýšiť pitný režim, dať si niečo na podporu dojčenia

Skúsila si aj laktacnu poradkyňu?

zuzka102
4. feb 2023

Je to v poriadku, radšej dokŕmiť UM než by malo byt babo hladné.
Co sa týka znaciek, tak koľko ľudí toľko chutí - ako sa hovori, no nám sa osvedčil Nutrilon pri oboch deťoch.

janettdamian
4. feb 2023

Záleží či chceš kojiť, alebo chceš prejsť na UM. Píšeš, že si odsávaš a aj si ho normálne prikladáš, aby samé sa najedlo z prsníka?

julie19
5. feb 2023

Prečo by to nemali byt v poriadku? Aj v pôrodnici keď mliecko nejde alebo bábätko nepribera tak dokrmuju umelým ;) to nie je obmedzene vekom… kľudne daj aj je ti treba my od pôrodnice dokrmujeme 🤷‍♀️

andreatytler
5. feb 2023

@lucka27375 Ak si pyta tak musis dokrmovat... nie ze ci je to v poridku. Je to nutne.

ada85
5. feb 2023

Aj ja som dokrmovala obidve dcéry.Na radu pediatričky najskôr nakojiť, koľko ide a potom dokrmiť

lucka27375
autor
5. feb 2023

@ada85 a akým mliečkom ste dokrmovali ?

lucka27375
autor
5. feb 2023

@andreatytler áno prosím už som kúpila Sunar

lucka27375
autor
5. feb 2023

@julie19 neviem no chcela som ju čo najdlhšie mojim mliečko kojiť ale asi musím teda ozaj dokrmovať nech nie je hladná malinka

lucka27375
autor
5. feb 2023

@janettdamian áno ale nesaje dlho, akoby potom sa jej to horšie saje, jednoduchšie je jej to cez fľašku, tak sa snažím čo to aj odsať ale zase potom ku koncu mam menej mliečka a ona bola akoby stále hladná

lucka27375
autor
5. feb 2023

@zuzka102 ja som skúsila kúpi Sunar lebo viem ze ten dávali asi aj v nemocnici tak uvidíme hádam bude lepšie 🙏🙂

lucka27375
autor
5. feb 2023

@pribinak akože mam ale ona pekne aj saje, ale neskôr akoby tak horšie to predné mliečko sa jej lepšie saje a potom si dáva veľa krát pauzu a jedno dojčenie trvá no dosť dlho.. tak jej zvyknem čo sa dá ešte odstriekat a stáva sa že potom pýta ešte papať ale ja už mám menej mlieka.. neskôr o taku pol hodinu zase mam akoby mliečka viac a snažím sa jej dať znovu ale to mi moc nepríde dobrý nápad takto robiť.. skúsila dom kúpiť Sunar uvidíme ako to bude ďalej

pribinak
5. feb 2023

@lucka27375 rozmasiruj si prsia pred dojčením, od vrchu smerom k bradavke