Čo to začalo robiť moje 7 týždňové bábätko pri papaní?

7. júl 2021

Maminky, nemáte skúsenosť? Malý je na UM, doteraz nebol problém, má 7 týždňov. Dnes už ale tretí deň vzdy v rovnakom čase takto poobede, sa mi začal po vypití 50ml puciť, mrnčať a nechce ďalej piť a to mi doteraz vypil aj 120ml. Potom je rýchlo hladny, vypije zase cca 50ml a zase sa to opakuje až do vecera. V noci a doobeda je to v pohode. Dávam ho odgrgnútť, všetko ako treba. Kaka tak isto stále, raz denne, niekedy 2x. Neviete čo to môže byť? Ako mu pomôcť?

tehotna40
7. júl 2021

Neviem vysvetliť čím to je ale mne toto mala robila tiež, vymenili sme 5 mliek kým jej sadlo. Takze asi len skúšať a držím palce a veľa trpezlivosti.

katkamatka7
7. júl 2021

Dozrievanie tráviacej sústavy

zenazaba
7. júl 2021

Skus zmenit flasu.

renatavlkova
7. júl 2021

Musela si niečo zmeniť,nekupila si iný dudel,možno mu málo tečie,neviem.Ja mám dvoch chlapcov a bohužiaľ som nemala mlieko,obidvaja boli na umelom mliečku.Neviem,možno že už mu to mliečko nechutí,skús ho zmeniť.Ja som dávala France leit a veľká spokojnosť.Chutilo im,pekne po nom prospievali a ani s bruškom nemali problémy.Len trochu viac pribrali možno,ale neskôr to všetko vybehali😘

renatavlkova
7. júl 2021

France Lait 🙂

taga
7. júl 2021

Neviem co to je, ale mne to robili obaja a boli kojeni 😂 takze za mna to nie je ani mliekom ani flasou ani cumlom...

zuzu1102
9. júl 2021

My sme mali presne to iste. Dcera mala tzv. tichy reflux.

dollyzv
9. júl 2021

Aj môj to robil..tiež pravdepodobne tichý reflux,vracalo sa mu mliečko..po pár týždňoch to preslo