Budíte 6-mesačné bábätko na nočné papanie?

13. sep 2024

Ahojte budite polročné bábätko v noci na papanie? Ja nie je to zlé? Prespí od 10,11 večer až do rána do 6. Skúšali sme dávať aj v noci ale keď nie jednu plne prebraty tak vypije zo spánku max 10,20 ml.

doriiis
13. sep 2024

Pri prvom áno,ale bolo to o držku.Pri druhom nie.Nebud,nechaj spat

zobaka
13. sep 2024

nie, ved kazdy rodic je rad, ked dieta v noci spi, v noci sa ma spat a nie jest, pol rocne je uz velke, ja som nebudila nikdy ani mladsie

autor
13. sep 2024

@zobaka
@doriiis ďakujem ste zlate radosť toto čítať,svokra že budiť budiť vravím si v duchu buď si starého doma 🙂 ďakujem vám,tiež si myslím že polročný je už veľkom veľký na budenie

biglovemom
13. sep 2024

Nie nikdy som nebudila

glorikarebeka
13. sep 2024

Ani týždňové som nebudila...

tinalia
13. sep 2024

Ja som dieta kvoli jedeniu nebudila ako sme prisli domov z porodnice a to mi ako novorodenec spala aj 8-9hodin vkuse. Ved ked je hladne, same sa ti zobudi

zobaka
13. sep 2024

svokra ti asi zavidi, ze sa vyspis🤣

tiezjedna
13. sep 2024

ani jedno som nikdy nebudila na žiadne papanie...

simca06022011
13. sep 2024

nie, absolutne... asi od 4-5 mesiaca som vobec dieta na jedenie nebudila.. predtym len kvoli tomu ze bola predcasna, chvilu dostavala flasu okolo polnoci ale ked sa uz ani nebudla kovli hladu ani nic, prestala som.. Vyspi sa. predpokladam, ze keby bolo dieta hladne zobudi sa... budte radi ze spi :D

januska12323
13. sep 2024

Bábätká sa budia na jedenie len keď potrebujú pribrať inak je to zbytočné, hladné dieťa zobudí teba.

rachel36a
13. sep 2024

Nie, preco budit dieta ked spi...moj syn spal celu noc od 6 tyzdnov

simona92101
13. sep 2024

Urcite nebudit,keby bolo hladne tak sa zobudi a pyta.bud rada ze spi pekne,pridu regresie a potom sa spanky zvyknu kazit..takze nechytat,nedychat,uzivat si spanok 😃

autor
13. sep 2024

Ďakujem vám veľmi🙂 tak teda môžeme spokojné spávať bez výčitiek 😃

dixitka
13. sep 2024

Och ešte to tak :D zvážila by som, keby neprospieval, inak nie. Ja som nebudila ani keď bol novorodenec, v 2 mesiacoch už spával od ôsmej večer do cca piatej ráno bez prebudenia a napriek tomu priberal vyše kila mesačne. Žiaľ, v 5 mesiacoch sa začal budiť aj sám omnoho častejšie :D užívaj si, že spí pekne.

tanuuulka
13. sep 2024

Nikdy som nebudila a vsetky tri deti mi od 4m spali az na nejake vyninky celu noc.. ved sa nad tym zamysli - dobrovolne dieta ucit vstavat na jedlo, ved sa zotrocis 🙈 stovky mam bojuju o to, aby spalo aspon chvilu a tvoje spi a zamerne si to pokazis? 😁 ..a teraz vazne. Ved aj my v noci nejeme. Ak sa napapa pocas dna a v noci chce hajat, no problem. Nasa dr stale vravi, ze cez den kontroluj, aby papalo babo kazde 3h, aby za den pilo mliecko aspon 6x a v noci nechaj, nech si samo vypyta... A uz mas dost velke babo, zacne normalne papat a tam uz ozaj nocne mlieko nie je potrebne 😊

nevenka
13. sep 2024

@zobaka presne som to chcela napisat.

titla
13. sep 2024

V noci na jedenie som budila novorodenca s nizkou vahou, ktory nepriberal. Pol rocne (ak tam nie je zdravotny problem) by som nebudila v ziadnom pripade.

zuzuliennka1
13. sep 2024

Plati take pravidlo – spiace dieta nebudime 😉 jediny pripad, kedy treba budit spiace dieta, je vtedy, ked ma zltacku. Inak nie 🙂 ked bude hladne, zobudi sa.
A ano, existuju aj babatka, co prespia noc a nebudia sa 28x za noc 🙂 tak si to uzivaj a neries reci svokry ani kamosiek ani nikoho (ono sa to este bude menit, zacnu rast zuby, spankovy regres,.. este sa to pomeni. ked teraz takto spi - nic nemen, nebud)

nikasmile
13. sep 2024

Nikdy som deti nebudila.🙂

autor
13. sep 2024

Ďakujem vám pekne 🙂)))

kavasmliekom
13. sep 2024

Od narodenia spali celé noci bez kŕmenia. Cez deň sa najedli dosť. 😄

martinka13
13. sep 2024

Nikdy som bebudila. Spali celú noc prakticky od narodenia (možno prvé 4 mesiace jedno nočné kŕmenie).

mandrewa
13. sep 2024

Ak by bábätko neprospievalo alebo malo žltačku ako moje, budila by som, ale to sa bavíme o novorodencoch. Keď mal 6m nebudila som ho 🙂

angeli121212
13. sep 2024

Nie nebudila som od narodenia vôbec.. konzultovala som to s dvoma pediatrami a obaja povedali, že ak je dieťa zdravé nie je na to dôvod tak nebudiť lebo presne aby dieťa vedelo, že v noci sa spí proste podporiť dobrý návyk.. max mi radili odsať mlieko ak by som cítila, že mám plné prsia