Ako naučiť dieťa na flašu?

20. jún 2020

Ahojte, už som chorá z kojenia je to moja nočná mora každu noc revem pomaly viac jak moj syn , chcela by som prestať, cca za mesiac keď bude mať malý 2 mesiace, skúšam si odsávať a dávať mu z flaše ale on tu flašu jedniducho nechce.. skušala som už všetky flaše sveta asi, skušala som všetky polohy sveta a nechce ju.

pininka1
20. jún 2020

Počkaj on má mesiac? Lebo tak som to pochopila. A z čoho konkrétne si chora? Mne trvalo pri malej asi tri tyzdne kým som ju naučila na fľašu, ale to mala 9 mesiacov. Nám pomohli fľaše s úplne malými cumlikami. Iné nechcela.

dominka63
20. jún 2020

Treba nechať keď bude hladná potiahne

marion09
20. jún 2020

@dominka63 🤦

dominka63
20. jún 2020

@marion09 ako co je na tom njedena isto nezačne ťahať z fľaše

marion09
20. jún 2020

Po mesiaci si z toho chorá?preboha čo si ty za matku?niektoré nespime rok-dva len aby sme dieťaťu dali to najlepšie zo seba a ty sa stažujes.

marion09
20. jún 2020

@dominka63 odkedy je kojenie len o jedení?

dominka63
20. jún 2020

@marion09 tak pani nechce kojiť očividne

dominka63
20. jún 2020

@dominka63 a určite kojiť na úkor psychiky matky nieje dobre je to chore

marion09
20. jún 2020

@dominka63 pani nemala potom chcieť ani byť matkou

dominka63
20. jún 2020

@marion09 no prepáčte vy ste riadne chorá potom

dominka63
20. jún 2020

Odpoveď matky dojky ktorá sa aj psychicky zrúti len aby kojila

marion09
20. jún 2020

@dominka63 choré je nechať dieťa vyhladovať len aby chcelo fľašu

autor
20. jún 2020

@marion09 prepačte ale ja sa do vas nenavažam napisala som s prosbou o radu a nie o to aby ste sudili to aka som matka. Ja tiez nesudim vas tak si odpustite taketo stupidne plytke komentare. Ďakujem

pininka1
20. jún 2020

@dominka63 predstav si že su aj také deti ktoré nepotiahnu aj celé hodiny, zažila som to ale naopak. Odstavil sa mi syn od dojcenia a nepptiahol ani náhodou, dovtedy bol plne dojceny. Ja ju chápem, tiež som mala všelijaké pocity pri prvom synovi, ale na úkor dieťaťa by som nešla. Ak nechce ťahať z fľaše.

dominka63
20. jún 2020

@marion09 choré je kojiť za každú cenu teraz je moderné kojiť aj keď to matku vyčerpá a je nervózna a unavená
Ste ozaj divná osoba

heidy222
20. jún 2020

@marion09 kojenie je Len sucast mozajky, matku robi matkou aj asi 1000 inych veci. Ja kojim a nespravilo to Zo mna matku roka

K otazke, nepotesim ta, su deti, ktore flasu nechcu a vyhladovat tiez nepomaha, nejak vedia o tom ze mas mlieko, pocula som o viacerych pripadoch. Dceru som na flasu nikdy nenaucila, az na poharik. V kazdom pripade skusat treba s materskym to vezme skojej ako UM

autor
20. jún 2020

@pininka1 ja som chora z toho že takmer pri každom kojeni je to boj o život minimalne 7 krat za kojenie sa mi začne dusiť a ja som za mesiac zostarla o 5 rokov proste vzdy mam stresy či to rozdycha. A je jedno jak je, či leži či vo zvislej polohe či po "sediačky" , je jedno či si pred kojenim odsajem trochu n3ch to nestrieka furt sa dusi. Nieje to preto že som leniva proste sa bojim a mam ztoho depresie

dominka63
20. jún 2020

@pininka1 jasne ze nie mat hladné dieťa chápem ale tri hodinky a potom skusit

heidy222
20. jún 2020

Skusala si po kvapkach striekackou, Tak ze das malicek do pusy? Moju Tak v porodnici prve dni krmili

cee_68
20. jún 2020

Tiez som krmila striekackou s malickom v puse (babo cuca malicek, ale zaroven aj mliecko). Vyskusaj. A nekojila som - obe deti ziju, miluju nas a su aj psychicky v poriadku. Ja ta uplne chapem, skus tu striekacku.

zuzzqa
20. jún 2020

@marion09 ty si dobra lompa. Ja som
mala dost po 7 dnoch kedy som prestala dojčiť. Mylsis si ze som horsia matka ako ty? Mam doma stastne a spokojne dieta ja som stastna a spokojna matka. Moje dieta nepotrebuje byt na cecku zacucnute aby citilo lasku. Co viac nam treba? .... Ale to takym sibnutym zenam ako si ty asi tazko pochopiť...

janulik2008
20. jún 2020

Kojenie nerobi zenu matkou. A napisat ze ked nechce kojit nemala byt ani matkou je ako psychicke tyranie. Preboha a ptm ze su zeny psychicky na dne ked niekto napise ze nemala chiet byt matkou. Uvedomte sa. Mala bude mat 5 nebola kojena je tu ...
A admin skus inu flasku 🙂 mala napr z MAM AVENT atd mala koliku ale z Dr Browns keby mohla pije doteraz 😀😀😀

janulik2008
20. jún 2020

@zuzzqa ja sa ani necudujem ze su zeny ptm ako neschopne sa citia 😒😒😒 ked kojosekta utoci

dominka63
20. jún 2020
janulik2008
20. jún 2020

@dominka63 a ne su kojosekta? Hoc aj do 18tky kojit treba 😀😀😀

emiliamilka
20. jún 2020

Želala by som tejto kojosekte nech si to zažijú.. ja som mala iný problém .. mlieko som mala ale syn ho nemohol lebo z neho zvracal.. podedil po mne tzv alergiu na materské mlieko našťastie on zvládol aspoň sunar ja som bola od 3 týždňov na kravskom lebo inak som len zvracala a hnačkovala ..celé 3 týždne sa moja mama trápila a nevedela mi pomôcť lebo som stále plakala od hladu a nič som v bruchu neudržala.. a je to pre mňa ta najúžasnejšia mama (a nemám ani žiadne zdravotné problémy ani alergie )

eriksonka1234
20. jún 2020

Mne sa to nepodarilo, syn jednoducho nevedel sať z fľaše, zo žiadnej. Kojila som nakoniec 2,5 roka. Ale pri konci som už aj ja bola z toho na nervy lebo celú noc didkoval.

komir63
20. jún 2020

@ Náhodou si pokazí prsia a potom čo

autor
20. jún 2020

@cee_68
@heidy222 neskušala som ale vyskušam určite,ďakujem

@janulik2008 👍lepsie by som to nenapisala. A Dr browns som neskusala ale pokukovala som ponej v obchode tak to vyskúšam 🙂

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz