9 týždňové bábätko nechce papať

gvenduska
28. júl 2021

Ahojte
Maate miesto skúsenosť s týmto
Mám 9 týždňové babo od včera nechce papat ani cicik ani flašku potiahne trosku a dosť vyvrhuje sa vygrcka minimum bruško ho neboli prdka pravidelne
Nejeduje sa ani neplače že je hladne v noci prespí cez deň ako kedy
Môže zo byt teplom či býva take obdobie u novorodencov či mám volať doktorke
Som zúfalá a do nemocnice by som nechcela s ním ísť

nikpa
28. júl 2021

@gvenduska pozor aby nebolo dehydrovane, ciká?

gvenduska
autor
28. júl 2021

Áno cika do každej plienky za deň 15 a via plienok pocikanych

anile12
28. júl 2021

Mne tiež moja keď začali horúčavy tak napríklad jedla o 4 ráno naposledy a potom až niekedy na obed. Môže to byť teplom ale daj aspoň vodičku. A zas nie nechať celý deň o hlade. Ponúkať ale ak naozaj bude dlho odmietať zašla by som za doktorkou. A zas je iné ak je spokojne, kľudne len naozaj nieje hladné nemá chuť a keď sa nejako trápi a je nervózne

gvenduska
autor
28. júl 2021

@anile12 aj mne tak papa v noci a cez deň ako sa ozve ..áno dávam ale čaj buď fenikel alebo harmanček…veď to že je spokojný sem tam zamrnka ale to chce späť a dudluje tak neviem či mu aj zuby nejdú mne išli keď som bola taká mala či to aj tým nebude

jazula
28. júl 2021

@gvenduska Ahoj, spomínaš, že čajík dávaš, ten ti chce piť? Ako často? Možno je bábo pocitovo plné čaju a preto nemá záujem o mliečko…ja mám 11týždňovú. Je plne dojčená, čaj ani vodu jej nedávam a často mám pocit, že pýta mliečko práve od smädu…cucne, podudluje a je spokojná. A ja tiež, že nedostala vodu, ale výživnejšie mlieko. Ale sledujem koľko ciká, ak by bol prudký pokles, tak dám trochu vodičky, človek je opatrnejší v tomto teple…zatiaľ som nemusela.

gvenduska
autor
28. júl 2021

Áno dávam čaj od smedu keď je teplo ten pije
No nemyslím lebo predtým pil aj čaj aj mlieko nemal problém len od dnes od noci nechce papat
Z fľašky mlieko vypije len keď drieme inak nechce mlaska papulkou ale ani cecok ani fľašu nechce
Aj keď nepije cika normalne po čaji síce viac
Ale keby nedávam ten čaj tak nepije vôbec nič a je dehydrovaný dokonca ani dudel nechce