Zmena gynekologičky v Martine

kikus138
5. jan 2023

Ahojte žienky ☺️ potrebovala by som radu/pomoc
Hľadám si novú gynekologicku v Martine mám už aj vybranú ktorú by som chcela len neviem sa dohľadať kde reálne pracuje (adresa)… viem že pracuje aj v sanatórium helios ale otvára si aj svoju vlastnú ambulanciu.. ak by ste náhodou vedeli bola by som vďačná za rady.. je to Mudr Chmúrna

ann092
6. jan 2023

@kikus138 ahoj, ona pracuje v ambulancii pána doktora Bellana, on už odišiel na dôchodok a ona prevzala všetky pacientky plus ordináciu

kikus138
autor
6. jan 2023

@ann092 super parada a prosím tá nevieš náhodou presnú adresu a telefónne číslo na nich ? Moc by mi to pomohlo keďže som tehotná a bývam v Martine a teraz mám gynekologickú až v liptovskom Mikulášovi tak by slm potrebovala zmenu

ann092
6. jan 2023

@kikus138
Je tam adresa a dole aj telefónne číslo, je to v budove ako keby v takom bytovom modrom dome oproti hlavnej pošte cez hlavnú cestu… zboku sa tam ide,je tam aj očná ambulancia dr.Bellanová.. určite to nájdeš.. ale ordinujú len do pól 11, všetky dni okrem štvrtkov, vtedy majú asi len objednané pacientky, inak na vyšetrenie sa tam neobjednáva…

ann092
6. jan 2023

@kikus138 inak pani doktorka je veľmi milá a príjemná, málokedy človek stretne takého milého lekára 🙂

ann092
6. jan 2023

@kikus138
Z ľavej strany budovy sa tam ide

kikus138
autor
6. jan 2023

@ann092 veľmi pekne ďakujem ❤️🙏 ja som ju na internete nevedela nikde nájsť keďže pracuje v podstate po inom doktorovi ❤️ veľmi pekne ďakujem pôjdem sa v pondelok opýtať či ma vezme

ann092
6. jan 2023

@kikus138 nie je začo 🙂 snáď ťa vezmú, však mozes skúsiť sa opýtať aj po telefóne, pracuje tam veľmi milá sestrička.

michaela238
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikus138
autor
8. jan 2023

@michaela238 jej ďakujem ja slm hľadala a nič žiadne info som nenašla ďakujem veľmi pekne 😍