Výber nosných mandlí v Martine

exina144
20. jan 2023

Ahojte,vyberali vašim detičkám nosné mandle? Ako to prebieha všetko? Ide sa na predoperačné a tak? Ako sa vaše detičky potom cítili po zákroku? Ďakujem za odpoveď

lucinka62
20. jan 2023

My sme boli v BB a neľutujem,ak by bolo treba zas tak jedine tam

lucinka62
20. jan 2023

Predoperačné nám nerobili lebo narkóza trvá kratučko,keď sa prebudil bol taký trošičku mimo ale do hodky bolo super a nič ho nebolelo, v ten istý deň ako sme prišli sme aj odišli,mal jednu kontrolu a všetko bolo v poriadku,doteraz konečne bez problémov,ťuk ťuk.

veronika606
27. mar 2023

@lucinka62 Dobrý deň, môžem sa spýtať kde konkrétne v BB ste boli? Dcéra je objednaná do Centrum Kramáre v BA. Termín mame až 18.5.,potrebuje ist ale akútne na výber. Čím skôr, tým lepšie. Ďakujem.

lucinka62
8. apr 2023

@veronika606 ospravedlnujem sa za neskoru reakciu,dlhsie som tu nebola,v BB v areale nemocnice uplne vzadu je taka budova nizka ORL,su tam 3 dr. mate na vyber

veronika606
12. apr 2023

@lucinka62 Dakujem za informaciu. Dcére nasadili na ORL na Kramároch iné lieky ako ORL doktorka, ku ktorej sme chodili a do týždňa mala tekutinu len v jednom uchu, už nie v oboch. Zdá sa, že už lepšie počuje. Momentálne je po zápale. Verím, že sa do 18.5. udrzi 🙂 Ideálne, aby jej ta tekutina odišla sama a nemuseli jej dávať trubicku do stredného ucha. Držíme si paste 🙂

lucinka62
24. apr 2023

@veronika606 drzim vam ✊️🤞

veronika606
27. apr 2023

@lucinka62 Dakujem Vám. Tento týždeň sme boli na kontrole na ORL. Tekutina v oboch usiach ale krivka C, takže na trubicku to nevyzerá. Ale doktorka mi povedala, že sa to môže zmeniť zo dňa na deň. Preventivne som dala skontrolovať aj syna, ktorého vyhlásil alergolog vo veku rok a pol za astmatika. Ten má chudáčik tiež tekutinu v oboch usiach a krivka na trubicku, mandla stredne zväčšana. Už ani neviem ako raz pôjdem k pediatricke. Maju totálne zanedbanu základnú starostlivosť. Sama od seba som ho objednala na ORL, na pľúcne a k novej alergologicke.Ale už vidím svetlo na konci tunela 🙂

lucinka62
27. apr 2023

@veronika606 boze mate toho ozaj dost,ja som sa neraz dostala do situacie kedy dr nic nerobili tak som riesila vysetrenia sama,chodila som len po vymenne listky ked bolo treba bohuzial ked je lekarstvo niekedy take ake je nic neostava,dufam ze s detickami dobre pochodite a bude vsetko ok,prajem vela sil a zdravia nech sa situacia co nasjskor uspesne vyriesi 😊❤️

veronika606
30. apr 2023

@lucinka62 Dakujem Vám. Áno, už som aj ja pochopila, že musím riešiť vyšetrenia na vlastnú päsť. Je to viac ako smutné. Chodím do práce na to, aby som odvádzala dane a z toho, čo mi príde na účet opäť platila súkromné vyšetrenia, termíny objednania, ročne poplatky atď. Už to na Slovensku lepšie nebude :( Detičky si dám do poriadku a bude fajn 🙂 Pekný predĺžený víkend prajem.V.

petra2210
18. júl 2023

@lucinka62 dobry den prosim za aky cas str dostali termin na operaciu v BB ? To je sukromna ambulanxia? Potrebujeme surne vybrat nosnu a orezat krcne a hladame co najskorsi termin a je jedno kde len aby fo bolo co najskor pretoze v ziline sme dostali az za pol roka 😞

mirkak66
13. máj 2024

@lucinka62 dobrý deň a kde konkrétne v BB ste boli?

lucinka62
7. jún 2024

@mirkak66 v BB,tam je veľká nemocnica a uplne v zadu je taka orl klinika

lucinka62
7. jún 2024

@petra2210 termín sme mali zhruba o mesiac po konzultácii