Súkromné detské jasle v centre

anjelik2020
21. sep 2024

Dobrý deň,

mám prácu v centre. Viete mi, prosím, poradiť, aké súkromné detské jasle máme v centre Martina? Koľko sa platí za starostlivosť a stravné? Ako ste s nimi spokojné? Je možné, že zoberú dieťatko aj v máji? Zoberú aj čerstvo 3-ročné? Môžete aj do správy. Ďakujem

bubobubo29
21. sep 2024

Moja chodila do zaturcia do mestskych jasliciek (cena ale ako v sukromnych). Viem ze to nie je v centre ale za mna tam maximalna spokojnost. Nestal sa den ze by tam nechali chore dieta takze mala bola minimalne chora kedze si to neprenasali. Ale k veci som sa chcela vyjadrit k tomu od 3 rokov. My sme mali v zmluve uvedene ze su jaslicky od jedneho do troch rokov a moze dochodit skolsky rok (teda do konca augusta) v tom skolskom roku, kedy dosiahla 3 roky. Takze je ota,ne ci by vzali aj dieta ktore ma uz 3 roky. V tomto pripade by som skorej skusila skolky. Do par skolok su tak leniv3 matky ze nedali vediet ze im dieta prijali do viacerych a teda deti nenastupili takze sa uvolnilo nejake miesto alebo dietatko nezvladne adaptacny proces a tiez sa uvolni miesto.

domka222
21. sep 2024

Pozri si ako u mamy. Môj syn tam chodil rok a bola som veľmi spokojná. Maličký kolektív, milé pani učiteľky.

kniha24
22. sep 2024

@anjelik2020 škôlka na Podhaji teraz brala aj dvojročné deti skúste zavolať lebo mali ešte voľné miesto