S ktorým zubným chirurgom v MT ste boli spokojné?

mimushiatko
4. jan 2021

Ahojte, s ktorým zubným chirurgom ste spokojne a teda ako to u vás prebiehalo čakajú ma dve dolné osmičky niekde sa musím objednat ďakujem 🙂 môžete napísať aj cenu 🙂

mata1001
4. jan 2021

Ak môže byť aj iné mesto, tak odporučam Sereď Dental harmony...v oktobri mi trhali osmicku, za pár sekund som ju mala vonku...bez bolesti...

kristyyn_
4. jan 2021

@mimushiatko Ahoj, ja mám skúsenosť s týmto pánom doktorom, za mňa spokojnosť, veľmi šikovný aj sestrička príjemná 🙂 tiež mi trhal osmičku ale vrchnú a úplne super, celé to trvalo pár minút a za 2 dni som ani nevedela, že som mala nejaký zákrok a doteraz mám zub doma na pamiatku čo mi podaroval 😁 predtým som bola s osmičkou spodnou v nemocnici a to mám horšiu skúsenosť a hlavne všetko o dosť dlhšie trvalo.. doktora mi odporúčila moja zubná doktorka a som rada, že som dala na jej radu 🙂 tak isto som čítala veľa pozitívnych skúseností ohľadom neho tak snáď som aspoň trošku pomohla 🙂 ohľadom ceny si už presne nepamätám ale viem, že v nemocnici som neplatila a tu tuším 50€ keď sa trhá a 80 keď by musel aj chirurgicky ak by sa zub zlomil alebo niečo také sa mi zdá ale môže to byť momentálne už aj inak 🙂