Rodil niekto cisárskym rezom v Martine?

18. máj 2024

Keď bol prvý pôrod cisárskym, ako pristupujú k druhému??? Je možnosť, že si môžem vybrať keďže ten prvý bol cisársky???? Myslíte že ma môžu prinútiť rodiť vaginálne ?

evka258
18. máj 2024

Ja som tam rodila cisarskym. Druhe a tretie dieta normalne. Chcela som rodit normalne, pomohol mi Aniball. Preco chces ist na cisarsky?

autor
18. máj 2024

@evka258 bojím sa prirodzeného.

mathob
18. máj 2024

Ja som prvý cisársky, druhý tiez môj gynekológ odporučil cisársky, nakoľko tam bolo viac dôvodov, nechcel mi ho ale prednosta schváliť, nakoniec bol aj tak cisársky, keďže prirodzený sa skomplikoval...

zorkahorka
22. máj 2024

V martine cisarsky nerobia radi. Aj ja som sa bala prirodzeneho, aj moja gyn odporucala. Nechceli. Napokkn mi pomohla korona a mala som cisarsky

andrea_r016
24. máj 2024

Ahoj, ja ti odporúčam Ružomberok....cisársky ti spravia ak je tam aj taký dôvod....su tam super lekári...velmi milí a pristup ani nevravim....ja som mala odporúčanie na cisársky od 2 lekárov a v MT mi ho vôbec nechceli schváliť...pretože si pokazia štatistiky...ale že ma pacientka na to zdravotné dôvody tak to vôbec neveru do úvahy

autor
25. máj 2024

@andrea_r016 a v Ružomberku mi ho spravia na základe čoho ? Či stačí len že sa bojím a prvý bol cisársky ? 😁😁 Asi nie či ?

snowflakenel
25. máj 2024

Ja som mala sekciu. Koli neurologickej indikacii. Jeden lekar vravel, ze mozem rodit prirodzene, druhy odporucil sekciu.....
V kazdom pripade, Chod za.psychologom alebo psychiatrom, ten to da odporucanie, kedze sa.bojis.

snowflakenel
25. máj 2024

Alebo aj trstena.je fajn vraj. Ked prvy bol sekcia, nebidu ta tlacit do prirodzeneho. Mam,2 zname ktore tam boli.

andrea_r016
27. máj 2024

Tam sa dá dohodnúť s lekárom....ja som mala problém do 9 mesiaca s placentov a potom sa nejako uhla a aj tak povedal doktor, že nebudú riskovať a sam odporúčal cisársky...ale vôbec tam ženy nenútia do prirodzeného ak už raz bola sekcia. .sú tam vďačný za každý pôrod....hlavne si zakladajú na zdraví ženy a dieťaťa ako na štatistikách ....ja som mala dobrú skúsenosť a keď budem čakať druhé tak pôjdem znova tam

autor
28. máj 2024

@andrea_r016 a to mám nejako oznámiť svojej gynekologicke že budem chcieť rodiť tam ? Alebo si tam mám zavolať alebo ako to prosím ťa funguje 😁😁😁 ?

andrea_r016
30. máj 2024

Nie...však gynekológ ti dá výmenný lístok na poradňu v 35/36tt.....a ako ho dostanes tak zavolaj na príjmovu ambulanciu do rk a dajú ti termín...ale ja som ram bola osobne a ani ma nevyhodili ani neposlali domov...a potom tam už len prídeš....ja som chodila od 36tt a bola som tam 2x ...vždy mi spravili sono a ozvy dieťaťa (neviem ako sa to vola)