Pôrodnica v Martine

9. nov 2022

Ahojte, prosím Vás ako to teraz funguje v pôrodnici v Martine? Sú dovolené návštevy? Termín pôrodu mám koncom decembra, ale zaujíma ma, či mohol ísť ku pôrodu Vás muž , či návštevy boli povolené aspoň na chodbe? Ďakujem za Vaše odpovede, veľmi mi pomôžete 🥰🙂

lu966
9. nov 2022

Ja som rodila síce v apríli no vtedy boli návštevy zakázané maximálne cez tie presklené dvere a aj to len pokiaľ tam nebola jedna " milá " sestrička inak ani takto v podstate. Pri pôrode mohol byť samozrejme po AG teste ktorý robili tam. Ale nie celý čas, naozaj len hlavná časť pôrodu a chvíľku pred a potom musel odísť. Viem, že to asi nepomôže no možno to takto je aj teraz.

autor
9. nov 2022

@lu966 oki , každopádne ti ďakujem za tvoju odpoveď. Snáď sa ešte niekto ozve kto mal teraz niekedy pôrod tam 🙂

pajkam
10. nov 2022

Ahoj ja som rodila koncom augusta vtedy boli návštevy zakázané mohol prísť muž len cez sklenené dvere mi podať čo som potrebovala… pri príchode do pôrodnice musel čakať pred dverami sú tam dve nepohodlné stoličky a stôl 😂 až kým neurobili vyšetrenia a ctg a neusudili že pôrod sa začína čo trvalo cca dve hodiny.. keď som šla na klistir išli ho zavolať prezliekli ho do ich oblečenia a až kým nás nepreviezli na izbu bol s nami… potom ako vravím uz len cez vstupné sklenené dvere nás mohol vidieť.. teraz ale myslím že sú návštevy povolené ale uvidí sa ako do decembra.. testy na koronu od nás nevyžadovali ani nerobili

bubobubo29
10. nov 2022

Ja som rodila v marci, navstevy tak, ako pise mamicka vyssie ale co sa tyka otecka pri porode tak muz mohol byt so mnou hned ako ma dali na porodny box a bol tam so mnou vyse 12 hodin. Rano mi odtiekla voda no kontrakcie som este nemala takze ma dali na izbu a vtedy tam samozrejme so mnou nemohol byt, ved na izbe som bola s druhou mamickou ale ako sa to zacalo rozbiehat a zacala som sa otvarat tak mohol hned prist

autor
10. nov 2022

@pajkam fuu tak to som zvedavá teda . Najviac ma mrzí že mám 3 ročnú dcérku a tu asi s mužom nepustia. Neviem Ako to zvládnem bez nej tie dni 😔

nani96
11. nov 2022

pôrodnica má FB stránku, dávajú tu aktuálne informácie 🙂
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000669...

didus35
14. nov 2022

Ja som rodila pred troma tyždňami. Muž pri pôrode bol, žiaden test nemusel mať, len respirator. Návštevy boli dovolené na chodbe od 13-19 hodiny 🙂.

didus35
14. nov 2022

A na navštevacj boli aj detičky. Keď sú navštevy povolené musia pustiť aj dcérku 🙂

autor
14. nov 2022

@didus35 ďakujem krásne za odpoveď. Kiežby to tak zostalo aj tieto týždne modlím sa 🙏🙂

autor
16. nov 2022

@didus35 a môžem sa spýtať? Však ste nemuseli rodiť v rusku?