Ph-metria Martin

ddenisa123
24. apr 2022

Ahojte, je tu niekto kto podstúpil ph-metriu v Martine, a vie mi povedať čo to obnása a ako prebieha hospitalizacia?

radanna11
24. apr 2022

@ddenisa123 ja ale s 5 ročným synom robili to jemu.
Dosť traumatizujúce pre dieťa,zaviedli mu cez nos do žalúdka takú sondu na takej hadičke, 24 hodín sme boli v nemocnici musel s tým jesť,piť aj spat na bruchu mal pripnuty taký prístroj kde som zaklikla ak išiel jesť,ak piť a keď išiel spat.
Na druhý deň to vybrali, išli sme domov a asi o dva tri týždne nám prišiel výsledok keď si to lekar celé prehral a zhodnotil refluxne epizódy

ddenisa123
autor
24. apr 2022

@radanna11 boli ste v Martine? No počítam ze mala pri tom nebude spolupracovať, dosť sa bojí doktorov, ale už keď jej to zavedú tak to zvladne.

radanna11
25. apr 2022

@ddenisa123 áno áno v Martine 🙂
No to sa ani nedá spolupracovať, ja som si musela syna zobrať na ruky silno ho z oboch strán držať rukami,on krical,plakal a sestrička mu to zavádzala.
Potom keď to bolo dnu bol z toho síce celých 24 hodín nervózny ale už neplakal,len mu to bolo veľmi nepríjemne.
Ale nijako ho to nebolelo ani nič podobne a aj spinkal celu noc aj s tým v klude , takze keď už je to dnu dá sa to zvládnuť ale to vkladanie je take dosť stresujúce,žiaľ inak sa nedá je to dôležité vysetrenie určite to zvládnete prajem nech vám tých 24 hodín čo najrýchlejšie zbehne ♥️

deniskaapetko9
25. apr 2022

@ddenisa123 ahoj my sme boli teraz 3t dozadu🙂

ddenisa123
autor
25. apr 2022

@deniskaapetko9 píšem správu 🙂

barbora9312
26. apr 2022

@ddenisa123 my sme boli uz dvakrát

ddenisa123
autor
26. apr 2022

@barbora9312 mohla by som poprosiť nejaké info do správy?

ddenisa123
autor
27. apr 2022

Baby a neviete aká hodnota pH je v norme?

petulka2021
7. máj 2022

A čo potrebuješ vedieť ?

monika2809
14. feb 2024

@ddenisa123 ahoj ,už to máte za sebou ? Môžem sa opýtať či to fakt prebiehalo len jeden deň ? My máme odporúčanie na Šrobárov ústav ,kde sa to robí v rámci pobytu aj na 10 dní. Momentálne si to nemôžem dovoliť ,ostať znova doma preto hľadám alternatívu inú .

ddenisa123
autor
14. feb 2024

@monika2809 prišli sme ráno na 8, nasadili jej ho, išli sme na oddelenie a na druhý deň ráno jej pH metriu dali dole, zavádza sa taka hadicka do žalúdka cez nos. My sme boli veľmi spokojní s prístupom v Martine. Jediná nevýhoda ze keď to tam človek nepozná tak to tam hľadá po tých pavilónoch, ale nič hrozné.

lienkazienka
29. feb 2024

@ddenisa123 prosím Vás a boli ste na detskom oddelení? Alebo kde sa to robí, u nás to pravdepodobne bude potrebovať manžel a dcérka, reku či ich naraz nehospitalizuju.