MUDr. Mikler v Martine

drkatka
19. aug 2020

Dobry den mamicky prosim vas nechodi tu niekto z vas na alergologiu do Martina k dr Miklerovi ja sa uz 4 tyzdne snazim dovolat anikto to nedviha ani v stredu ani v piatok uz som volala aj nna vratnicu aj na detske nikto mi nevie povedat ci robi len mamprepajaju a potom sa to zrusi online maju vsetky terminy obsadene ja sa len potrebujem objednat nic viac.Nema niekto podobny problem?Dakujem KATARíNA

zvedohud
15. sep 2020

@drkatka my sme kvôli tomuto od neho odišli. Nemala som na to nervy. Povedal objednajte sa a na nete terminy o 3/4 roka. Šli sme k inej doktorke kde sa dovolam v pohode. A dokonca synovi zmenila lieky a lepšie mu zabrali

rexona111
30. mar 2021

@zvedohud
@drkatka
Prosím vás a viete mi povedať kde presne v nemocnici ma on alergologicku ambulanciu? Ďakujem

drkatka
autor
31. mar 2021

@rexona111 Dobry den prajem sidlia v pavilone od vratnice ked pojdete okolo stanku z fornetmi za nim prvy po lavej strane niesom si ista ake cislo ma pavilon pre mna je to vzdy bludisko lebo ked ideme s parkoviska tak pomedzi tie pavilony je to tak na 4 min.Ale ked sa opytate na vratnici urcite vam povedia presne alebo skuste sestricke zavolat myslim ze dnes robia 043/4203179.Pekny den prajem.