MUDr. Ivana Plameňová - názor

nataliia01
29. aug 2022

Ahojte, chcela by som sa spýtať akú máte skúsenosť s touto pani doktorkou. Mam autoimunitne ochorenie (trombocytopenia) kvôli ktorému musím chodievať na pravidelne kontroly na hematologiu a samozrejme chcela by som chodiť k niekomu, kto ma jednak skúsenosti ale taktiež ľudsky prístup 🙂 ďakujem pekne

domka222
29. aug 2022

Myslíš Plameňovú v MT?

nataliia01
autor
29. aug 2022

@domka222 Áno áno

domka222
29. aug 2022

@nataliia01 no takto, na hematológii som ju videla dokopy možno 5x. Ale inak milá žienka. Povedala vždy čo a ako.

deti95060810
29. aug 2022

chodím s deťmi ku nej už roky...úplne Ok

kniha24
30. aug 2022

@nataliia01 chodím s dcérou už 6-ty rok. Milá,rázna,vždy všetko vysvetlí. Odporúčam

lu966
31. aug 2022

@nataliia01 nemôžem povedať, že je zlá no mám s ňou aj nepríjemnú skúsenosť. Mala som trombózu po čase som sa vyliečila ako tak. Zistili mi SPŠ. Lekár ma poslal ako tehotnú na kontrolu. Keď som s volala kvôli termínu najskôr sestrička povedala, že ona nemá do konca roka žiadny voľný termín tak, že mám zavolať doktorke. Zavolala som doktorke ktorá na mňa najskôr vyskočila s tým, že to mám volať sestričke potom mi nie úplne ochotne dala termín ale so slovami TEHOTENSTVO NIE JE DÔVOD NA SLEDOVANIE, že ona tiež neposiela zbytočne pacientov 🤷 Bohužiaľ všade sa s týmto problémom v článkoch stretávam s tým, že to majú sledovať.