MUDr. Grochal - čerstvé skúsenosti

8. máj 2023

Ahojte prosím tie čo ste boli nedávno aký bol pán doktor ? Povedal vám aj pohlavie lebo stále ho nevieme 🙈 ? A dá sa tam platiť aj kartou či len hotovosť ? Ďakujem 😊

nina7762
8. máj 2023

Ahoj, Dr.Grochal je top odborník najlepší na Slovensku. Všetko pekne do detailu pozrie...Toto je moje druhe tehotenstvo a vždy sa správal milo a hlavne odborne. Áno aj pohlavie vždy urči na začiatku ak ho chcete vediet🙂 kartou sa platiť nedá... a taky postreh- parkovanie katastrofa ...bola som u neho 4x a len raz sa nám podarilo zaparkovat u nich ...ostatne razy sme dlho hladali na ulici..choďte určite skor 😁

17alexis
8. máj 2023

Platí sa asi v hotovosti, sa mi zdá a veľmi ho odporúčam. Ja som šla k nemu na to druhé sono, čo sa robí a potvrdil mi dievčatko. Inak, pohlavie mi povedali už na prejasnení šije, ale to som bola inde.

deti95060810
8. máj 2023

k parkovaniu.... v MT je katastrofa, pretože je Grochál blízko nemocnice.... Ale už okolo obeda je situácia relatívne lepšia ako ráno o 8 hod....záleží kedy idete ku nemu.

autor
8. máj 2023

Ďakujem baby termín mám až 13:45 tak snáď to bude lepšie už s parkovaním 😊

nina7762
8. máj 2023

Inak ..na jeho stranke ma nejakú aplikáciu kde ti vraj vie poslať fotky zo sona zadarmo, ja som si ju stiahla ale neriešila to, lebo som na to zabudla bola som šťastná ze je mala ok ( s prvou sme až také šťastie nemali) ..čiže ak tak pozri 🙂

ahajaja
10. máj 2023

@nina7762 ak tak choďte parkovať hore do galérie. Je to peši kúsok a 2h sú tam zadarmo

julkakratka
27. júl 2023

Ahojte maminky chcem sa spýtať, chystáme sa k pánovi Grochalovi, dovnútra so mnou môže ísť aj manžel so synom? Alebo deti dnu nie? Vďaka.

nina7762
27. júl 2023

@julkakratka skúste si podľa mňa tam zavolať, sprievod je 5€ no nemajú napísané ci je obmedzený počet osôb.. so mnou bol vždy len manžel tak neviem.

https://femicare.org/cennik-sluzieb/

julkakratka
27. júl 2023

@nina7762 ďakujem moc krát

nelibe
8. aug 2023

@nina7762 ahoj, prosim ta, kde najdem tu aplikaciu? Asi som slepa ale nevidim. dakujem vopred

nelibe
11. aug 2023

@nina7762 ty si poklad, moc moc dakujem

chiccco
29. dec 2023

Prosim vas a ako dlho ste čakali na volny termín ?Myslim ze ked ste zavolali za aky cas ste mohli prísť?

kejtys89
21. mar 2024

@nina7762 prosím ťa aj bolo potrebné aj dopredu nahlasovať že prídem s manželom? 🙂

nina7762
21. mar 2024

@kejtys89 nie to nie je potrebné, iba zaplatíte aj za doprovod.