MUDr. Grochal

30. nov 2023

Ahojte aká je cena vyšetrenia u Dr Grochalu ? Kedy ste sa tam prvý krát objednávali.
Prosím ale ceny v tomto roku ďakujem

michaela329
30. nov 2023

Volaj a dajú termín podľa potreby, mne to ponáhľalo a dali do týždňa. Cena za vysetrenie je 100 eur, priplatky za fotku du tuším 5 e. Aktuálne cenníky ma na webe.

sejbipi
30. nov 2023

Mňa by zaujímalo či existuje ešte niekto podobný dr Grochalovi, kto robí takéto vyšetrenia 🤔

gabriela2952
30. nov 2023

100e fotka 5e a muž prítomný 5e . Bola som v januari

michaela329
30. nov 2023

@sejbipi MUDr Babiak napríklad. Ale Grochal je veľký odborník. Nam povedal síce veľmi zlé správy, ale do bodky sa to splnilo. Hodinu a pol na trikrát ma vyšetroval, kym si nebol isty.

maminkadeticiek
30. nov 2023

Kokos Grochal uz berie za 1 sono 100eur???Ano je top,najlepsi ale toto uz je pomaly az neeticke.

michaela329
30. nov 2023

@maminkadeticiek on nejde cez poistenie a to vybavenie má fakt na vysokej úrovni. Do toho školenia, certifikaty. Bola som aj u Babiaka, tiež ok, ale toto bolo naozaj trochu vyššia úroveň. Konieckoncov - dá sa ísť aj k niekomu inému 🤷‍♀️

sejbipi
30. nov 2023

@michaela329 wau tak to sa cení, takýto prístup

katka2602
30. nov 2023

V KE je prof. MUDr. Róbert Dankovčík, PhD., MPH pokiaľ dobre viem on "učil" Grochala. Keď som volala Grochalovi a povedala, že som bola u Dankovcika povedal, že on mi nič iné ako Dankovcik nepovie, že on jeho "učiteľ".

michaela329
30. nov 2023

@sejbipi a nebola som sama, este jednu mamičku vtedy tak dlho vyšetroval. Jednoducho kým si nebol istý, nepustil nás. Ak mi bude dopriate ďalšie tehotenstvo - pôjdem opäť k nemu.

lucia13022023
30. nov 2023

@michaela329 súhlasím. Za tie penaize to stojí.
My sme sice mali inu situáciu, no tiež ma mohol odbiť a poslať domov, a čakal so mnou tiež vyše hodiny.

kris_tin257
30. nov 2023

@maminkadeticiek to je vysoká cena? Ja som 5 rokov dozadu tu v BA platila 100€ za morfologicke sono, a keď zoberiem do úvahy aké má grochal meno tak podľa mňa je to priaznivá cena 👍

kika541996
30. nov 2023

@sejbipi V Liptovskom Mikuláši GynScreen pani Dr Rukavicová. Bola veľmi milá. Všetko vysvetlila. Bola som v júni, a platila som 60€ aj za fotku aj za doprovod.

hylary
30. nov 2023

Ja som pred 10 rokmi platila unho 50€... Podľa komentárov na koni som cakala že to bude niečo uzasne, nezabudnuteľné... nič z toho sa neudialo... Obyčajne vysetrenie, neviem čo na ňom všetci "vidia"... Veľa robi reklama... Tu ho všetky ospevujú a realita teda nič moc

trgypadl
30. nov 2023

@maminkadeticiek nie je to neeticke stroj treba platit, jemu nic nehradi poistovna

maminkadeticiek
30. nov 2023

Ja som platila pred 5 rokmi 80.Vdakabohu bolo vsetko,tal sme tam boli 15 min a bolo vybavene.To vybavenie tam ma uz roky,ja som ho zazila uz s 2 detmi.

maminkadeticiek
30. nov 2023

@hylary On je zase topka na odhalenie abnormalit.Tak na druhej strane bud rada ze to bolo len obycajne sono,to znamena ze si mala obrovske stastie.

gabriela2952
30. nov 2023

@hylary
@maminkadeticiek ma pravdu , ja keď som vola tiež to bolo rýchle pretože nevidel nič co by tam nemalo byt alebo naopak chýbalo🙂

nikha2809
30. nov 2023

@maminkadeticiek ja som ešte pri dcére platila 50€ 😃 potom pri synovi 80€ už to sa mi zdalo dosť, ale áno je pravda že to za tie peniaze stojí a šla by som k nemu aj keby som znova tehotná teraz

zorana999
30. nov 2023

@hylary možno keby tvoje dieťa nemá obličku, alebo rozšírené mozgové komory, alebo vadu na srdci - stalo by sa to vyšetrenie pre teba zaujimavejsim??? a určite i nezabudnuteľným. Očividne máš zdrave dieťa ale potrebovala si, aby tam pred tebou jasal alebo čo? Miesto toho, aby si bola vďačná, že nenašiel nič znepokojujúce tak pises taketo kraviny....
Ach pane na nebi......

maminkadeticiek
30. nov 2023

@trgypadl Tie stroje tam ma uz roky.Ja sama som bola unho 1.krat pred 10 rokmi.Ja mu neberiem,je topka a keby som bola tehotna bez vahania idem k nemu zas,len vravim,ze ten narast cien je unho velky pre zeny,ktore tam.boli pred rokmi.

hylary
30. nov 2023

@maminkadeticiek
@gabriela2952 ja už ani neviem načo som tam šla... Asi na určenie pohlavia? A aj tak ho nevidel lebo dcéra bola zle otočená...

trgypadl
30. nov 2023

@maminkadeticiek tak si zisti kvalitu jeho ultrazvuku, a kolko taka vecička stojiaj naklady isli hore, a ako pisem on od poisťovne nema nic

hylary
30. nov 2023

@zorana999 ukľudní sa a zhlboka dýchaj... Ja si môžem napísať svoj názor si myslím... Áno dcéra je zdravá ale mám aj syna a ten nie je... Ak ťa to tak veľmi trápi a myslíš si že neviem čo od dobroty

sudocek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vercavercaverca1
30. nov 2023

Ahoj, bola som pred mesiacom, ako píšu baby 100€ sono 5 € fotka 😊 ja som bola spokojná, bábätko pozrel dôkladne (čakáme druhé a prvé má problémy so srdiečkom, preto mi bol odporučený mojou gynekologičkou).

autor
30. nov 2023

@vercavercaverca1 kedy si sa objednala ? V ktorom trimestri? Čo mu mám vlastne povedať? Prečo sa chcem objednať? 😁 Ďakujem

vercavercaverca1
30. nov 2023

Bola som v prvom trimestri, v 12 tt. Objednávala som sa asi dva týždne predtým 😊 prečo, stačí povedať doktorovi priamo pri sone 😊sestrička len objedná podľa tt

domi2425
1. dec 2023

@sejbipi ja som objednana k Visnovskemu, ma ambulanciu v ZA aj v MT a ked mas vymenny listok tak za sono neplatis🙂

lienka.7
1. dec 2023

@sejbipi v BA mas takých najznámejších Holan, Cunderlik a Slezak. Plus sú ešte aj menej "prominentnejsi".