Laserové odstránenie chĺpkov - Martin

annia99
1. dec 2022

Ahojte, je čas na laserové odstránenie chĺpkov a ja sa chcem poradiť, kde v Martine ste boli spokojne?

pecka
1. dec 2022

@annia99 skus zadat otazku tu v martinskej skupine
https://www.modrykonik.sk/group/55/

shogun
1. dec 2022
barbora0308
1. dec 2022

Baby a mate aj skusenost s laserovou epilaciou? Stoji to za ten efekt? Ako dlho to vydrzi? Ja som totizto zainvestovala este davnejsie do Philips Lumea a umna to nemalo vobec dlhodoby efekt, viacej trvalo samotne osetrenie 🫤 tak neviem, ci je nejaky rozdiel, ak sa to robi v salone (predpokladam s inym "kvalitnejsim" zariadenim). Dakujem pekne

kvetinka75
1. dec 2022

@barbora0308 ja som bola, brada- 5x, teraz by som mala ísť cca o 6 mesiacov. 3 mesiace po poslednom, vyrástli 2 chlpky, inak nič, tak ešte vydržím, uvidím či 3 mesiace alebo pôjdem skôr. Keď som chodievala na Lumeu, tak rástli - pomalšie, ale rástli. Teraz nič. Takže za mňa max.spokojnosť.
Vraj potom stačí chodiť každých 6-9 mesiacov 1x.

lu966
1. dec 2022

Mne ponúkali laserovú epiláciu v PRIVATMED neviem porovnať cenovo no myslím, že v niektorých inštitúciách zaplatíte aj viac. Sestrička je super, doktor je zamna špičkový a objednanie je čo najskôr prípadne zoberie aj hneď ak má čas. L

vahcaac
1. dec 2022

Odporucam, je to super, bola som naposledy ca 6 rokov dozadu a chĺpky sú na nohach stále úplne jemne a rastu pomaly 🙂 trebalo by už čoskoro aby som šla znova, ale som spoko 🙂 bola som ale v Žiline

nadej1111
1. dec 2022

@annia99 napíš ak niečo zistíš tiež som z MT a tiež by som rada isla