Hľadám prenájom domu, bytu - Martin

dominikayr
8. okt 2021

Dobrý deň prosím vás nájde sa tu niekto kto ponúka na prenájom dom,byt bez depozitu?? Sme rómovia veľmi pekne vás prosím máme deti v centre a psychicky to už bez nich nezvladam. Ďakujem za odpoveď

annamalaga
8. okt 2021

Nie nenajde a ešte s deťmi. Určite nie. Keď viem deti robiť , musím sa vedieť aj starať. Ja na deti nemám , tak ich nemám!!! A už by ste to mohli pochopiť.

bluka2
8. okt 2021

@annamalaga máš na pohár vína? Daj si na skludnenie

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikayr
autor
8. okt 2021

@annamalaga keď som si deti robila bola práca aj bývanie . Počuješ slovo cigán a hneď aj sudiš. Žiaľ nastala Korona a ja som prišla o prácu , byt ,mamu . Zo zdravím niesom 100%. Také ako ty musia mať riadne malé ego keď hneď takto drzo vypisuješ. Dievča ale Karma zdarma pamätaj.....

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikayr
autor
8. okt 2021

@cocolino234 ďakujem pekne 🙏

bluka2
8. okt 2021

Mne za študentských časov niekto prenajal byt v BA bez depozitu. Dúfam, že budeš mať tiež šťastie

dominikayr
autor
8. okt 2021

@bluka2 ďakujem 🙏

annamalaga
8. okt 2021

@cocolino234 no tak im daj dom bez depozitu! Krízové centra hádam sú nie? Aj tam sa môže opýtať skôr ako podnájom. Vieš čo je to platiť podnájom za dom. Minule sme tu hľadali pre jednu byt. Nikde bez depozitu. Ja romov nesúdim, ale vždy treba mat nejakú rezervu aj keď prídem o prácu nie?

annamalaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamalaga
8. okt 2021

Autorka, kde ti treba hľadať podnájom. Aspoň okres povedz.

dominikayr
autor
8. okt 2021

@annamalaga počúvaj ma prestaň má urážať

annamalaga
8. okt 2021

@bluka2 ja neodsudzujem. Viem, že v živote sa môže prihodiť barsz čo , ale nemám pochopenie, načo mat veľa deti, keď nemám zázemie Hm?

annamalaga
8. okt 2021

@dominikayr ja ta neurážam. Pýtam sa, kde potrebuješ zohnať bývanie . V okoli Martina, či kde? Rodinu príbuzných nemáš ?

dominikayr
autor
8. okt 2021

@annamalaga počúvaj ma ja mám kopu deti??? To si kde nabrala. Pravdepodobne si sama zatvorená doma a máš komplexy preto si taká drza

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikayr
autor
8. okt 2021

@annamalaga rada ťa stretnem osobné a vytlačiť tvoje jebaky a hnile zuby ty zanedbana kravaa

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamalaga
8. okt 2021

@dominikayr ale ja nie. Dakujem. Som sa ta opýtala , kde treba hľadať podnájom. Ja nevravim , že máš veľa deti! Ale asi si nemala nejakú extra rezervu, keď máš deti v centre či ? Manžela máš? Nechcete radšej do sociálneho bytu?

annamalaga
8. okt 2021

@cocolino234 ale uznaj, tie podnajmi sú teraz na hovno a ešte prenájmi domu. Nemám proti nej nič. Ani že je Rómka. Je super, že sa drží , ale myslíš , že ti cudzí ľudia dajú do prenajmu byt bez depozitu.😞 Ináč mám rada tvoje názory , celkom s tebou aj súhlasím. Ty vždy píšeš k veci.

number19
8. okt 2021

@ Vsetkym. Autorka uz nema ucet na konovi. Skoda minat casom a energiou. 🙄
A jej posledny prispevok? 😠

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annamalaga
8. okt 2021

@cocolino234 ináč sorry. Ja ta tu beriem za rozumnú babu a nechcela som ta uraziť. Nato, že máš 18, tak názory rozumne.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
8. okt 2021

@number19 😳