Gynekologička v Martine

katarinkapetko
14. nov 2022

Prajem pekný den. Aktuálne mám pani doktorku Trnovskú no s jej prístupom a prácou niesom dlhodobo spokojná. Rada by som zmenila a vybrala si podstivo niaku zodpovednú gynekologičku. Vedeli by ste mi odporučiť s ktorou ste spokojné okrem pani dr. Gaťovej? Ďakujem

stellarstar
14. nov 2022
katarinkapetko
autor
14. nov 2022

@stellarstar Jemine to ale nieje pointa. Tak sa nehnevaj nejakú. Není každý Slovák so 100% spisovnou slovenčinou a ja sa rádiom medzi nich 🙂 ak mi nevieš poradiť tak páčko 💋

stellarstar
14. nov 2022

@katarinkapetko zapni autocorrect 😉✌️

katarinkapetko
autor
14. nov 2022

@stellarstar nepýtala som sa ťa na nič, tak ak mi nevieš poradit k téme tak scroluj kľudne ďalej. 🙂

stellarstar
14. nov 2022

@katarinkapetko ja som sa pekne pýtala ze niakú? To slovo som ešte nepočula a neznám význam 😉

petricka22
14. nov 2022

@katarinkapetko ja mam Patricka Galla. Je strasne naladovy, vie byt dost neprijemny, ale myslim, ze svoju pracu sa snazi robit dobre. Ale ako hovorim, niekedy je na facku. No raz za rok na preventivke ho znesiem 😀 no keby si mam znova vybrat, zvolim ineho.

ydnew
14. nov 2022

@katarinkapetko môžem sa opýtať prečo nie dr Gatovu?
Ja som spoko oproti Bellanovi je to anjel

rootham
14. nov 2022

@ydnew myslím, že autorka to myslela tak, že už pozná názory na dr gáťovu....tak chce ďalšie okrem názorov na ňu 😉

7miriam77
15. nov 2022

@ydnew ja si myslim, ze preto, lebo Gatova uz dlhodobo neberie novych pacientov a fakt je vytazena. Ja som tiež u nej a nemozem sa sťažovať

rootham
15. nov 2022

@7miriam77 áno, aj to je dôvod, určite. Aj ja som u nej a spoko....

romik39
17. nov 2022

@katarinkapetko ahoj mudr Tomáš

nani96
25. nov 2022

chodím k MUDr. Péčovej na Mudroňovej, za mňa v pohode 🙂

ines274
16. dec 2022

@nani96 za mňa Pečova nie, otrasná organizácia vyšetrení a ani prístup lekarky sa mi nepáči...