Gastro Martin

krstn003
13. dec 2021

Zdravím, vedeli by ste mi poradiť dobrú gastroenterologiu v Martine?

idem mať 20 r. a volali mi z detského že si mám hľadať už druhého

deti95060810
13. dec 2021

Baláž, Katuščák... k týmto chodia rodinní príslušníci...
dobre poradia aj v skupine MT...

kristyyn_
13. dec 2021

@krstn003 ahoj, ja som tiež prechádzala z detskej a boli mi povedané tieto 3 varianty : Gastro Baláž na Prieložteku, Katuščák na Jesenského ulici alebo Gastro Med doktor Hyrdel oproti parkovisku do nemocnice. Vybrala som si Gastro Med, robí tam starší aj mladší doktor Hyrdel ( myslím, že otec a syn ) a mala som na nich len dobré recenzie. Objednali ma, síce sa dlhšie čaká keď už máš termín tak si tam väčšinou posedíš lebo majú dosť plno :/ (3 krát som bola a 3 krát taká skúsenosť ) ale inak som spokojná 🙂 vybavíš tam všetko (gastroskopia, sono majú tiež..). Neviem či som ti pomohla lebo nejakú extra liečbu nemám čiže neviem povedať či sú dobrí ale snáď aspoň trocha 🙂 jediné negatívum je asi len ten čas ale vraj sa čaká takto dlhšie aj u Baláža. 🙂

lorin29
15. dec 2021

@krstn003 viem porovnať Katuscaka a Balaza pretože som bola u obidvoch a za mňa Balaz 👌

monicellka
20. dec 2021

@krstn003 ja som bola u Dr.Balaza.....bol jak to napísať " jemný ",a ani som to skoro necítila..len čo Mi vadilo bolo dlhé čakanie aj na vyšetrenie aj na výsledky,lebo pán Dr.odbiehal