Detské gastro Martin

mata391
30. nov 2022

Baby, prosím vas, ktoré ste vioi s malými deťmi na gastro vyšetrení (hadicu do bruška) v Martine u dr Michnovej. Boli ste spokojní? Ako to celé prebiehalo? Vraj pichnú infuzku v jednej budove a následne sa presúva cez vonkajšok do inej budovy? 🤦‍♂️

lorin29
30. nov 2022

@mata391 ja sa vyjadrím len k tomu poslednému pretože nás to tiež čaká... A áno napichne sa dieťa na detskom a presunu ho do gastro budovy...je to otrasné v tejto zime

mata391
autor
30. nov 2022

@lorin29 choré fakt. Normálne mam chuť to kvôli tomu zrušiť. Ešte mi ochorie pri prevoze. 🤦‍♂️🤦‍♂️ To pôjde akože v pyžame na vozíku a niečím len zakrytá ci ako, neviete? Môžem ísť s nou dúfam

lorin29
30. nov 2022

@mata391 pyžamo, župan a paplon keďže je takáto zima už a áno môžete počkáte potom dole ako je gastro ambulancia pokiaľ to nestihli zmenit

zuzana228
1. dec 2022

@mata391 moja bola v decembri minulého roka. Prijali nás na detské a zákrok robili tam kde bol urgent na 2 strane nemocnice. Dali ju do takého fusaku a vonkom ju previezli.. Vonku mrzlo. Prevoz trval chvíľočku

mata391
autor
1. apr 2023

Ahojte, prosím vás, nemáte náhodou email ma pani Dr Michnovu? Už 3 týždne sa nemôžem dovolať ohľadom výsledkov z gastrofibroskopie dcéry. Viem, že treba volať len pondelky a utorky ale stále mi to nikto nedvíha 🙏🙏🙏

sazumak
2. apr 2023

@mata391 Skús kľudne zavolať aj iné dni ako pondelok a utorok, sestrička Ti zdvihne, nadiktuješ svoje číslo a doktorka potom sama zavolá. Dovolať sa tam niekedy nedá, ja volám aj každé dve minúty celú hodinu. Inokedy mám šťastie a zdvihne hneď.