Detská reumatológia Martin

omartinao
12. mar 2024

Dobrý deň vedeli by ste poradiť ku komu je najlepšie ísť na detskú reumatologiu v Martine? Ďakujem

hipuska
12. mar 2024

@omartinao v nemocnici je iba jedna

tasha12
14. mar 2024

@omartinao je jediná mudr. v Martine v nemocnici. Ambulancie pre deti nie sú. Výborná doktorka, odporúčam. Predtým robila v BB a my sme kvôli nej chodili do BB,napriek tomu ze pred ňou v UNM bola iná pani doktorka.

hipuska
14. mar 2024

@tasha12 Ak myslíš MUDr.Gensor ta už sa zase presúva do BB. Nakoľko sa tam vrátila Dr z MD. A je to ambulancia, či čo tým myslíš, že ambulancie nie sú?

omartinao
autor
16. mar 2024

@hipuska no ja keď som na internete hľadala našlo mi 3 reumatologicky

omartinao
autor
16. mar 2024

@tasha12 na internete mi našlo 3 🤷‍♀️

hipuska
16. mar 2024

@omartinao a ktoré?

tasha12
16. mar 2024

@omartinao detské? V Martine? Neviem o nich, ale ak to našlo, ok.

hipuska
17. mar 2024

To skôr bude tým, že je tam jedna ambulancia v ktorej sa striedajú viaceré lekárky. Mne naslo 4 detske reumatologicky v MT ( lekárky) ale všetky robia v jednej ambulancii. Detska reumatologia je dosť špecifická, určite tam nebudú 3 ambulancie. Véd oveľa beznejsie ambulancie, bývajú po 1(napr Orl u nás sú iba 2 pre celý okres)

staz
9. apr 2024

@hipuska dobrý deň, môžem sa spýtať na túto informáciu,...od kedy by mala dr.byt v BB? Nám by BB lepšie vyhovovala z dôvodu cestovania, zatiaľ som na internete nič nenašla..
Ďakujem

hipuska
9. apr 2024

@staz ona pôvodne by mala pôsobiť v BB. Ale neviem, či tam ma ambulanciu alebo je v nemocnici. Ona mala byť na zatup a dr do Martina sa už vrátila. My, keď sme tam raz boli, mi povedala, ze ak bude problém a nebude v MT mame prísť do BB. Zavolaj na ambulanciu do MT a sa opýtaj.

staz
9. apr 2024

@hipuska vďaka za informácie...

staz
9. apr 2024

@hipuska áno, toto som našla, vyvolávala tam, nedá sa tam dovolať, nezvoni to...a na stránke detskej fakultnej nemocnice v ponuke ambulancii zaradená nie je, uvidím, ešte skúsim...
Ďakujem, pekný večer

tasha12
10. apr 2024

@staz mudr Moravčikova je mudr Grenšor, vydala sa nedávno. Co ja viem, robí v MT od pondelka do štvrtka a piatky v BB. Tak skúste zavolať v piatok na to číslo, čo tu dali, ja mam tiež také uložené.

staz
11. apr 2024

@tasha12 ďakujem.. skúsim

zkatuska
25. apr 2024

Prepáčte, vedeli by ste to číslo napísať ešte raz? Volala som do MT a tiež som sa nevedela dostať, v BB by to aj pre nás bolo super. Ďakujem