Ako prebieha vyšetrenie u MUDr. Františka Grochala v Martine?

ivusinecka026
1. júl 2022

Maminky prosím Vás ako prebieha vyšetrenie u pána doktora Grochalu v Martine sono mi bude robiť medzi 11+0-13+6 idem prvý krát.
Ďakujem za skóre odpovede.
Prajem pekný večer

zorkahorka
1. júl 2022

Nikdy som unho na prvom sone nebola a ani si nepamatam, ci sa robi odspodu alebo zvrchu. Na prvom sone toho az tak vela nevidieť, nepovie ti este ani pohlavie. K nemu je najlepsie chodit na druhe sono

zuzanka.zuzu
1. júl 2022

@zorkahorka ale povie pohlavie ak bude po 12tt a uvidi ho. preco by nemal? ked to zvladnu na horsich sonach lekari ktori sa na to nespecializuju

nikha2809
1. júl 2022

Ja som bola aj takto skoro iba cez brucho robil, nie odspodu.Pri prvej mi už v 12tt povedal že na 90% dievča a tak aj bolo.Kludne aj partner môže ísť dnu s tebou

edien
1. júl 2022

@ivusinecka026 ja som bola na začiatku 14tt. Robí iba cez brucho,stojí to 85€,plus ak chces foto 5€ a ďalších 5€ ak ťa doprivadza manžel. Porobi ti resp dieťaťu merania...nosova kosticka,pozrie srdce, prietoky atď. Podľa tých meraní a tvojho veku to vyhodnotí a zistí či nehrozí nejaký syndróm atď. Niekomu už vie povedať aj pohlavie,nám povedal chlapec a potom v 20tt potvrdil,už bol vidieť😅

nikha2809
1. júl 2022

@edien wau zas išiel hore, keď som bola s dcérou platila som 50€ potom so synom 80€ a muž bol zadarmo ešte vtedy

simonecka008
1. júl 2022

@zorkahorka bola som unho na tom prvom sone. A Fakt top doktor... na tom prvom sone je praveze vela vidiet by ste sa az cudovali .. uz vtedy mi vedel povedat ze babetko je chore. A mal pravdu.

simonecka008
1. júl 2022

Mne robil cez brucho ale kedze bolo zle otocene robil od spodu.. takze za mna super doktor...

zorkahorka
1. júl 2022

@simonecka008 pre vysvetlenie: mne prve vzdy robili v heliose, na druhe mi dr odporucila ist k nemu. Vraj na prve staci helios, na druhe je lepsi on.

zorkahorka
1. júl 2022

@zuzanka.zuzu mne to nevedeli povedat ani pri jednom. Este to nie je jednoznačne

bolarazjedna
2. júl 2022

Ja tak trocha mimo temy: pan doktor sa volá Grochal, nie Grochala, toľko ľudí si to mýli, a keď už je špičkový lekár, zaslúži si, aby aspoň jeho meno sme vyslovovali správne ☺️

janulllka16
2. júl 2022

Ja som bola tiež aj na prvom a robil cez brucho. A vedel mi povedať aj pohlavie a nemýlil sa. Za mňa len top skúsenosti s pánom doktorom. Odporúčala som ho aj sestrám a veľká spokojnosť tiez

martinaju
2. júl 2022

@zorkahorka ono dosť zaleží či si bola u neho 11+ niečo alebo 12+ niečo. Do 12+1 pohlavie lekár nesmie povedať aj keby videl. Jednoducho su ženy, ktoré su ochotné ist na potrat len kvôli neželanému pohlaviu

edien
2. júl 2022

@nikha2809 no veru je to dosť, zakaždým som nechala po 95€,ale na druhej strane to stojí za to. V 30tt som bola teraz vo štvrtok ale už u inej dr za 30€. No celkom som aj ľutovala,že som nešla zas k nemu.

ivusinecka026
autor
2. júl 2022

@bolarazjedna človek sa môže pomýliť a keď už tak jedna chybička nevadí keď človek nechá kopu peňazí mna tam posiela gynekolog keby to má byt na nás tak tam za tie ceny nejdeme

ivusinecka026
autor
2. júl 2022

@edien Dobrý deň
Chcem sa spýtať mi mame doma 5mesacnu a berieme aj ju a neviete či náhodou môže ísť dnu aj babetko.
Ďakujem za skorú odpoved.
Prajem pekný deň

bolarazjedna
2. júl 2022

@ivusinecka026 ja som to vôbec nemyslela útočne, len naozaj je tu veľa aj iných príspevkov, a polovica ľudí si myslí, že sa volá Dr. Grochala, mne by osobne vadilo, keby moje priezvisko stále skomolili, tak preto som sa ozvala.

edien
2. júl 2022

@ivusinecka026 Určite,oba razy boli so mnou v čakárni aj rodičia s deťmi a išli všetci dnu.

ivusinecka026
autor
2. júl 2022

@edien Ďakujem Vám veľmi pekne

zojeva
6. júl 2022

bola som u neho 3 krát v 13tt potom 22tt a potom aj 32tt...bola som veľlmi spokojná na prvom sone v 13tt skontroloval záhlavie a dlžku, robil sono z vrchu pri každom jednom raze. Dokonca nám povedal aj pohlavie aj keď nie samozrejme s určitosťou ale zato správne 🙂