Žiadosť o udelenie výnimky pri prihláškach do MŠ

ljarabek
10. apr 2019

Bývame mimo BA dieťa dostať do MŠ ci u nás v dedine alebo v okolitých dedinách je niečo otrasné. Dcera mala v Januári 3 roky prihlášku do MŠ sme podávali aj min rok v apríli...nezobrali ju dvovod ako všade inde nedostatok miesta a prioritne sa berú deti predškolského veku...Mam doma ešte mladšiu dcéru ma viac diagnóz navštevujem s nou logopéda, kardiológa, čelustneho ortopéda,plastického chirurga,neurologa, a mnoho ďalších lekárov logopedicka sa vyjadrila že by bolo dobre staršiu dcéru umiestniť do MŠ vzhľadom na stav dcéry a aby som sa jmladsej mohla viac venovať a aby napredovala napadlo ma ci by brali v MŠ do úvahy žiadosť o udelenie výnimk
y aby vzali staršiu do MŠ keby mala mladšia zdravotný stav 100% neuvažovala by som nad niečím takýmto.

eriksonka1234
10. apr 2019

@ljarabek tu záleží naozaj len od ľudskosti a ochoty riaditeľa MŠ

skumavka
10. apr 2019

@ljarabek niektorých skolky maju zakotvene medzi podmienkami na prijatie aj vazne objektivne situácie v rodine (niečo v tom zmysle), kedy mozu uprednostnit dieťa z takejto rodiny, skús popozerat webove stránky škôlok

kristina2412
10. apr 2019

@ljarabek naozaj závisí od empatie riaditeľa. Vo vacsine škôlok by šanca nebola keďže si s mladšou doma a v zastupoch čakajú matky s jedným dieťaťom ktoré musia nastúpiť do práce lebo o ňu prídu. Nemáš to ľahké,snáď sa vám podarí,držím palce.

beky1813
11. apr 2019

@ljarabek vynimku dostanes velmi tazko, skolky v Bratislave su preplnene, aj v okolitých dedunach, hlavne tam, kde sa postavili satelity, ale infraatruktura uz nie. Je problém umiestnit 4 rocne deti s tpp, nie 3 rocne