Zatvorené škôlky od 20. decembra

malulienka
30. nov 2021

Ahojte
Ak nastane taká situácia, že sa školky zatvoria skôr, teda od 20.decembra...ako to vykryjete keď nemáte tolko dovolenky a pandemická očr je zrušena?
Dá sa ísť na normálnu očr bez návštevy lekára?

21oktober
30. nov 2021

@malulienka no pokiaľ ja mám informácie tak pandemická OČR nie je zrušená.

pribinak
30. nov 2021

@malulienka do konca roka je pandemicka, nie? Či sa mýlim?

sonicka96
30. nov 2021

Ahoj ty si si pomýlila pandemickú PN s OČR... PN končí, od 1. decembra ju nahradí štandardné nemocenské.

daniela1911
30. nov 2021

Pandemická OČR naomálne pokračuje, ako za starých podmienok.

dr_smajlik
1. dec 2021

My už máme vypísané, že škôlka končí 22.ale keďže mám aj práčku a tá končí 17.nechám si ich oboch doma. Našťastie tu možnosť mam. Keby nemám tak ocr

atikab
1. dec 2021

@malulienka treba davat pozor, o ake uzatvorenie sa jedna. U skolakov to posunuli vramci vianocnych prazdnin od 18.12. - zatvorenie skol ma teda status prazdnin, nie je to nariadene regionalnym uradom ako pandemicke opatrenie a tak narok na pandemicku OCR nevznika. Treba si teda pozistovat, akym sposobom je zariadenie uzavrete...

mogaa
1. dec 2021

ak sú v škôlke prázniny, tak pandemická OČR nie je možná - je možná len v prípade ak je zarvorenie škôlky z hygieny....klasická OČR - musí ju vypísať lekár a dieťa musí byť reálne choré nakoľko tam lekár dáva diagnózu.....pokiaľ lekár bežne ordinuje, tak ano musíš k nemu s dieťaťom ísť aby prehliadol dieťa a určil diagnózu...veľa záleží akého máš pediatra, lebo niektoí bežne neordinujú a napíšu rovno OCR cez telefón.....ale je veľa pediatrov čo ti dajú termín a chcú dieťa vidieť a vyšetriť...ono záleží aké príznaky uvedieš, lebo niektorí vyžadujú pred vyšetrením test...