Zápis do prvého ročníka, ak má dieťa odklad

gt25
30. mar 2021

neviete ci musim ist na zapis do skoly ked dieta bude pokracovat v predprimarnom vzdelavani? psycholog odporucil odklad. Ako je to po novom? Dieta ma v juni 6 rokov. Volala som s riaditelkou skoly a povedala ze netreba. Vade citam ze musim na zapis sj tak.

sara07
30. mar 2021

nie nemusí vôbec ak ma odklad donesieš papiere a žiadost o odklad pre školu ,tlačiva
ale dieta vôbec nemusí ist na zápis
dieta musí ist na zápis až ked ide do školy
predsa nebudeš tam trieskat dieta ked tam nepôjde pokial je normálna škola, ale ano su také šlahnuté vraj to dieta motivuje že ono nejde aby začalo na sebe pracovat .h,...a

katarinaba
30. mar 2021

na nasej skole je tato info:
Podľa § 20 ods.2 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský
zákon) sú zákonní zástupcovia povinní počas týchto 2 dní prihlásiť na zápis
deti, ktoré do 31.08.2021 dovŕšia šiesty rok veku, ako i deti, ktorým bol
odložený začiatok povinnej školskej dochádzky pod § 19 ods. 4 zákona č.
245/2008 Z. z. o jeden rok.

katarinaba
30. mar 2021

este podotknem, ze zapis bude elektronicky

anjelicek26
30. mar 2021

Mas povinnost dieta zapisat, ale rovno by som tam poslala oba papiere s tym, ze dieta bude mat odklad a jedna sa o formalitu, nastupi v roku 2021/2022

gt25
autor
30. mar 2021

@sara07 ja som chcela vediet ci musim vyplnit prihlasku na zapis viem ze elektronicky len ci ho musim prihlasovat ked idem vybavovat pokracovanie v predprimarnom vzdelavani kedze povodne odklad zrusili.

gt25
autor
30. mar 2021

@katarinaba takze prihlasku musim vyplnit aj ked pokracuje v predprimarnom vzdelavani... mne to bolo divne co mi vravela asi sme sa nerozumeli

janulik270
30. mar 2021

Dieta musite zapisat do skoly s tym ze informujete ze dieta ma odklad.Zapisi su teraz elektronicky

zuzka0605
30. mar 2021

musis ju zapisat a odovzdat papiere o odklade

sara07
30. mar 2021

@gt25 dieta musiš zapisat + hned podaj písomnu žiadost o odklad +ak máš daš papiere čo doporučuju odklad
ano je to na hladu ale je to tak
a škola ti potom dá papier že ano suhlasi / nie nesuhlasí s odkladom
nemusí ist fyzicky to dieta na ten zápis