Základná škola Vazovova, Bratislava

sbear
17. máj 2020

Syna som prihlasila na ZS Vazovova, lebo to mame najblizsie a prostredie sa este ako tak da. Avsak uz pol roka pocuvam na tuto skolu len zle referencie. Asi len jedna mamicka, co tam ma syna 3ka si tuto skolu vychvaluje. Niektori rodicia mi hovoria dost katastrofalne scenare z tejto skoly.

Podla ulice patrime na ZS Jelenia, avsak tam nemaju skolsky dvor a skola pricapena medzi domami a cestou, bez zelene. Syn je astmaticy a Vazovova ma okna aspon do dvora.

Ak by mal ale syn trpiet a musel by aj tak prestupit na inu skolu, este by som ZS Vazovova zmenila.

Tieto 2 skoly v rodine riesime uz pol roka. Ale neda mi, ze proste ZS Vazovova ma take velmi zle referencie. Sikana v skole, neprijemne ucitelky, vsetci cakaju, kym riaditel pojde uz do dochodku. Vela deti problematickych s odkladom skolskej dochadzky, cize ovela starsie. Pocas Koronavirusu, nemali od zaciatku online vyucovanie. Stary ucitelsky zobor. Ale vraj vela sikany a ucitelky nic moc. Mlade vsetky odtial utejaku prec...

Uz poznam 6 mamiciek, co dalo odtial deti prec.

felycity
18. máj 2020

Priznam sa, ze aj ja mam znamu, co nie je velmi spokojna , osobnu skusenost nemam. Skus pozriet zs milana hodzu , 1 a 2. Stupen je oddeleny v zvlast budove, uroven skoly vyborna. Mozno vas zaujme.