Vši v škôlke

19. máj 2023

Ahojte dcéra je po chorobe no už je fit, v pondelok ma ísť do škôlky. Dnes prišiel mail že v triede v skolke sú vši. Mám ju tam dať- nechce sa mi vycesavat ten bordel ma dlhé vlasy, navyše som tehotná nemôžem tie paranit sampony. Som doma, tak nemusi ísť. A ak tak koľko počkať?

Diki pekný piatok

slavomira236
19. máj 2023

To ti nikto nepovie zalezi ci rodicia daju detom hlavy doporiadku

lavender94
19. máj 2023

Inak tie šampóny môžeš v pohode použiť aj keď si tehotná. Neobsahuje to nic, co by ti mohlo uskodit a tiež si to nebudeš vytláčať do úst, ale decku na hlavu, takže nemusíte sa báť aj keby to schytá.

milanemila
19. máj 2023

Ja by som umyla preventivne samponom proti vsiam, potom jej tam nenalezu. To ze si tehotna, neznamena, ze dcera nemoze pouzit paranit alebo iny sampon 🤷🏼‍♀️

diewcatqoo
19. máj 2023

Ja by som nedala a minimalne tyzden pockala. Aj ked teda nikto ti nezaruci, ze tie vsi nedostane neskor. A nie je ani iste, ze ich chytit musi. U nas boli v skolke vsi 2x a, nastastie, syn ich nedostal. Preventivne som mu potierala zatylok tea tee olejom.

barbora19911
19. máj 2023

Nie určite nedala 🙂 a preventívne umyla a vyčesala by som hlavu

autor
19. máj 2023

@barbora19911 našťastie nebola teraz 2 týždne - mala angínu 😅 ale preistotu kúpim šampón

marcellka32
19. máj 2023

Cajovnikovy olej poza uši preventívne každé ráno

nikpa
19. máj 2023

Keby som bola doma určite by som neposlala dcéru s dlhými vlasmi medzi vši. Nechala by som ju budúci týždeň doma.

sajmonka_1216
19. máj 2023

počkaj ešte chvíľu a ked máš takú možnosť, tak si ju nechaj doma..