Valentín a škôlka

milenke
12. feb 2024

Ahojte , nosia detičky do škôlky valentínku pani učiteľkám? Myslím čokoládu napríklad 😉

maminkadeticiek
12. feb 2024

Nie.U nas urcite nie.

beata_k
12. feb 2024

@milenke Nie. Je do nej zalubeny?

klip0
12. feb 2024

Učím v MŠ a ak si dobre pamätám tak na Valentína nikdy.
Ale viem že to je v niektorých krajinách zvykom dávať učiteľke aj celej triede navzájom

tetapetra
12. feb 2024

@milenke nie

danyelia
12. feb 2024

Ahoj, na Valentína nie, skôr na Deň učiteľov, na Vianoce, okrem toho na začiatok a koniec školského roka...

tenerifka
12. feb 2024

@danyelia este na narodeniny, meniny,MDZ, deñ modreho jednorozca..... A cim drahsi dar, tym lepsie

milanemila
12. feb 2024

@milenke ja neviem ale pre mna je valentin sviatok zamilovanych, cize partneri sa obdaruvaju medzi sebou. Nie deti rodicov, ucitelov, kamosi medzi sebou atd.
Do skolky nosime pani ucitelkam nieco pred vianocami a na konci “skolskeho roka” ako podakovanie za ich starostlivost.

jablkovastrudla
12. feb 2024

U nas v skolke dostavali decka nalepky srdiecka a tusim lizatka v tvare srdiecka, my sme nic ucitelka nekupovali

danyelia
12. feb 2024

@tenerifka MDŽ som zabudla 😊 A vôbec tu nejde o drahý dar, stačí čokoláda, ak poteší-prečo nie? Ja si pani učiteľky v škôlke vážim...

tenerifka
12. feb 2024

@danyelia ved ok, to uz je na kazdom, ako to citi

januska12323
12. feb 2024

Valentín je deň zaľúbených nie učiteľov. Ak chce niečo darovať nech nakreslí alebo vyrobí.

tenerifka
12. feb 2024

@danyelia tu kde zijem, sa to nerobi, ja som (teda dcera) na konci prveho roka v skolke niesla ucitelke kvet a nikto nechapal, bola som jedina a za trapku, tak o starost menej

vyrovnanaosoba
12. feb 2024

@milenke to už potom aj na deň matiek, veď sú aj mami niekomu.

h2
12. feb 2024

@vyrovnanaosoba Nemusia byť a keby aj, na deň matiek sa obdarováva svoja vlastná mama, nie každá mama v okolí.

slavomira236
12. feb 2024

@milenke noe moji nosili len na zaciatku roka aj to len prvy rok v skolke. Potom na konci kazdeho a ma den ucitelov ale to nosil malo kto. A este ked dieta malo narodky meniny. Vianoce valentin nie nic

vyrovnanaosoba
12. feb 2024

@h2 a na Valentín je sviatok zamilovaných. Nie pre všetkých, ktorých mám rada.

janka1011
12. feb 2024

@milenke nepáči sa mi takéto preháňanie a magorenie detí. Čo má sviatok zamilovaných spoločné s učiteľkami??? Ony majú predsa Deň učiteľov.

veronikaszabova
12. feb 2024

@milenke moje decka nosili len na konci sk.roka ucitelkam dezert, kavu,... Nieco na spotrebovanie. Ziadne pracholapky.
A na Valentin? Noooo, za mna trapas. Je to den zamilovanych.

milenke
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
doriiis
12. feb 2024

Hlavne,že každý nadáva,že je to debilný sviatok.Ale ťahať ho do škôlky,kde teda Valentín fakt nemá čo hľadať to je také ehm no.... slovenské.Len aby sa niektorí rodičia vrtli trošku viac do zadnice učiteľkám

henka123123
12. feb 2024

Na Valentina nie ale na den ucitelov dame drobnost a na zaciatku a konci sk roka

dugy22
16. feb 2024

@milenke nie