Umiestnenie dieťaťa s ADHD a narušenou komunikačnou schopnosťou do školy - Piešťany

alesan
26. mar 2019

Dobry den. Pisem v mene nas mamieciek v Piestanoch a blizkom okoli. Hladame mamicky ktore maju s detickami nejake zdravovne problemy (poruchy) napr moj syn ma ADHD,NKS a mame velky problem z nastupom do 1rocnika. Aby som to upresnila sme skupina cca 6 mamiciek ktore sa snazime o zriadenie triedy v Piestanoch pre taketo deticky. Ktore maju nejaky problem v spravani a vzdelavani sa ale niesu mentalne postihnute cize nepatria do specialnej skoly. Prosim vas ak o niekom viete,poznate niekoho kontaktujte ma. Potrebujeme este 1 mamicku priamo z Pn inak nieje problem aj z okolitych obci. Dalujemskoly.Potrebujeme aby nas bolo 10 a s toho 4 musia byt priamo

andreasko
26. mar 2019

ahoj napr.my ale sme z ttt

alesan
autor
26. mar 2019

0
@andreasko veruze skoda ale tak v tt mate viac moznosti nie?

andreasko
27. mar 2019

@alesan mas pravdu obehavam zistujem držte sa

alesan
autor
27. mar 2019

@andreasko dakujem krasne. Aj vy sa drzte ;)

tyli
22. sep 2019

Ahoj asi ste hľadali niekoho s nástupom do 1 ročníka. My máme ADHD a iné... Syn je teraz v 5 ročníku. Prvý stupeň sme zvládli celkom dobre. Pani učiteľka spolupracovala so špeciálnou pedagogickou. Dávnejšie bola špeciálna trieda na Trajane.

tyli
22. sep 2019

Ahoj asi ste hľadali niekoho s nástupom do 1 ročníka. My máme ADHD a iné... Syn je teraz v 5 ročníku. Prvý stupeň sme zvládli celkom dobre. Pani učiteľka spolupracovala so špeciálnou pedagogickou. Dávnejšie bola špeciálna trieda na Trajane.