Učiteľka v škôlke nemá skúsenosti s deťmi

30. jan 2024

Ahojte, máme v škôlke novú učiteľku. Je to mladá žabka, podľa mňa buď teraz skončila Bc alebo ešte študuje. Dcérka ju má rada ale mne sa nepáči, nemá s deťmi žiadne skúsenosti a mám pocit, že sa sama považuje za dieťa.
Pripájam obrázky čo nosí. Takto sa oblieka dospelá žena? Učiteľka? Takto sa obliekajú malé dievčatá. Vôbec mi nepríde vyspelá a seriózna. Rozmýšľam, že sa s ňou porozprávam aby vedela čo sa patrí

stellarstar
30. jan 2024

Je to jej vec nechápem čo ti na tom vadí? Vadiť by to malo riaditeľke riaditeľovi škôlky ale nie tebe. Takže ty sa s ňou neporozprávaš

beata_k
30. jan 2024

Kokso ty si inak zakomplexovana 😄

maranta_leuconeura
30. jan 2024

Tato tema nemoze byt realna, neverim 🙈

mondolina
30. jan 2024

nekŕmte trolla...v zime letné šaty?

klementinka58
30. jan 2024

Aj nase ucitelky v skolke su mladunke do 25 s detmi to vedia a tiez nosia podobny styl oblecenia v lete😃.
Nikomu to nevadi ved nechodia vulgarne oblecene ani neprimerane odhalene

autor
30. jan 2024

Ja zase neverím, že vám by bolo v poriadku ak sa učiteľka vašich detí správa ako dieťa

colsami
30. jan 2024

Mlade zaby po skole su zle, stare babky uz su zastarale a maju uz doma na dochodku sediet, ucitelky v strednom veku isto maju krizu stredneho veku, henta je zas velmi namalovana, ta je rozvedena,... Nic nie je nikomu dobre.

A vlastne vies co? Najlepsia ucitelka pre dcerku si Ty, najlepsie je nedat ju do institucii a bude mat a vidiet len to co Ty uznas za vhodne doma.

autor
30. jan 2024

@mondolina nie, v lete. Teraz nosí cardigan kvetinovaný a podobne

simsalabim
30. jan 2024

Tie naramky su krasne vesele, detom sa urcite pacia a saty romanticke. Nechapem, co ti vadi.

klementinka58
30. jan 2024

@simsalabim mozno sa pan manzel otaca za uckami😃

stellarstar
30. jan 2024

@colsami mne by bolo jedno ako sa oblieka hlavná vec že sa vie postarať o deti 🤷‍♀️ mať tak tvoje problémy nechceš mať náhodou moje vážnejšie?

lius
30. jan 2024

To len na zaklade oblecenia usudzujes, ze nie je vyspela?

reanda
30. jan 2024

ooo, nadherne saty
vsak sa s nou porozpravaj, dufam, ze ta posle do pecka 😀

colsami
30. jan 2024

@stellarstar asi si ma omylom oznacila, myslela si autorku 🙂

lienka.7
30. jan 2024

@autorka a co na nu vravia oteckovia? 😉🤣

alickapusinka
30. jan 2024

Normálne šaty na mladú ženu moderne a náramky nie každá žena je ovešaná zlatom striebrom ako vianočný stromček. Ak ju v škôlke prijali za učiteľku tam sú určite kritéria ktoré ak sa tam chcela dostať musela splniť. A jednou podmienkou asi bolo ukončiť vysokú školu. To že je mlada babenka ako ju TY nazývaš hoci neviem prečo z akej veci nie je to tvoja kamarátka. neznamená že nie je ukončená Vysoká škola. A čo že mlado vyzerá ak aj ma Vysokú školu nie každý vyzerá na svoj vek. Zrejme všetky veci ktoré mala splniť na prijatie splnila preto ju vzali. To že ju vzali nie je tvoj problém ale škôlka vedela prečo ju priala. ONA vie prečo s atak oblieka čo ma prísť v teplákoch a mikine. Vieš čo ži a nechaj žiť a nestaraj sa pokiaľ deťom neubližuje tak sa nestaraj ako chodí oblečená. TY nie si nato aby si hodnotila jej oblečenie na to je riaditeľka škôlky.

stellarstar
30. jan 2024

@colsami jemine hej sorry 🙈

siska53
30. jan 2024

Oblecenie je uplne v pohode. Za mna uuplne super! Co znamena, ze sa sprava ako dieta??????

jakubrianka
30. jan 2024

A že to nosí aby sa páčila deťom ťa nenapadlo? Práve tieto kvetované romantické dievčiny sú často naj tipy k deťom.
A inak ty podľa oblečenia súdiš že sa správa ako dieťa? Ty sa ako správaš? Pošli nám fotky či si adekvátne oblečená ako matka. Už aj ;)

medda_beda
30. jan 2024

Je nám jasné, že ty si zatrpknutá stará pani.
Vyštuduj, uč a potom sa ozývaj.A hlavne ukáž nám ty svoj šatník pretože to čo si tu pridala sú krásne letné šaty.

Snáď nechceš od nej aby sa obliekala ako stará baba.
Tak či tak bude vyzerať mlado a ty jej budeš závidieť.

sense
30. jan 2024

Pekne šaty. Nevidím nič na tom prečo by dospelá žena nemohla nosí takéto saty

diewcatqoo
30. jan 2024

Ja by som rada vedela, co take jej chces povedat. Dufam, ze ta zotrie jak Danko semafor.
Btw, my sme mali v skolke pani ucitelku, ktora chodila oblecena v gothic style. To by si asi neprezila 🙂

maryetta
30. jan 2024

Ak s nou budes rozpravat. Opytaj sa prosim odkial kupuje tie saty… su nadherne.

pluss
30. jan 2024

no ja mám 33 a nosím tiež šaty a tiež 3/4 sú kvetinkové vzory...veď je to ženské....a to že má náramky "detské" je sympatické že sa im "chce priblížiť"

lius
30. jan 2024

Podla mna je riadna "kost" a len jej zavidis 🙂

vkatush
30. jan 2024

Podľa tvojich "kritérií" by som ja (a veľa mojich kamošiek - učiteľky škôlka, prvý stupeň, vychovávateľky, ale aj niektoré druhý stupeň) boli bez práce 😂

Milujem takýchto rodičov 🙃🙃🙃

maryetta
30. jan 2024

@pluss ja mam 34. A muz uz ani nevnima ked si kupim nove saty. Lebo-zase kvetinove? Take uz mas. Nie nie. Take nemam 😂😂😂

zenulkaaa
30. jan 2024

Ved to je uplne normalne oblecenie co nosi. Asi ma rada vzory a farby, je mlada, tak si to moze dovolit.. ja naozaj nevisim v tom ziadny problem. Tie saty su pekne.

andreatytler
30. jan 2024

Krasne saty. Mozes prosim dat fotku toho kardiganu?

zuzanazu85
30. jan 2024

A čo už majú ženy učiteľky nosiť? Či majú chodiť ako dakedy za ČSSR?🤭 Ináč ,tiež je to môj štýl a nič vulgárne na tom nevidím. Och 🙄