Úchylák v škôlke masturboval pred deťmi. Čo mám robiť?

mamuliiik
29. sep 2010

Ahoj mamičky a oteckovia. Som zhrozená! Dcéra mi včera povedala, že jej s kamarátkou nejaký chlap cez plot na školskom dvore (v škôlke) ukazoval... ehm... veď viete čo... Podľa jej ďalších slov ho nielen ukazoval, ale aj ho*il. Hneď ráno som bežala do škôlky, ale chodím do práce moc skoro a bola tam len jedna p.učiteľka v zbernej triede; poobede plánujem zájsť za riaditeľkou! Prosím raďte, čo robiť! Som z toho zhrozená, od bezmocnosti sa mi chce plakať!

beruska2x
29. sep 2010

@mamuliiik kolik dceri je? urcite bych informovala reditelku, ucitelku a spolecne policii.. aby tam zvysila v okoli dohled

mimikuku
29. sep 2010

fuuuuuuuuha tak toto je sila, samozrejme informovat riaditelku a oznamit policii pretoze cert nikdy nespi

other_side
29. sep 2010

suhlasim s babami, treba toho uhylaka cim skor nakopat!!! 😠 ved su to pre boha male deti.. sedlak uchylny.. toto je fakt uz vrchol 😒

katy1979
29. sep 2010

urcite oznamit riaditelke popr. oznamit policajtom. aby ucitelko zvysili pozornost ked su s nimi vonku a viac ich sledovali hlavne okolo plota.

consti
29. sep 2010

Oznámit ředitelce a společně policii. I když pro tvé dítě to může být trauma, vykládat to opět a navíc před cizími lidmi. Dcerku poučit, že to není normální a s takovými lidmi se nesmí bavit a když se něco takového stane, že to musí hned říct učitelce a tobě. Je lepší to nepodceňovat, i něco takového bohužel zanechává v dítěti stopy... 😔
Hodně štěstí!

larisa
29. sep 2010

ja by som to hned povedala učitelke ale aj riaditelke. Ved je to strašne. Bala by som sa o svoje dieta.

janinah
29. sep 2010

čiže deti boli vonku,úchylák za plotom a učiteľky KDE BOLI?

katy1979
29. sep 2010

ucitelky no ako vzdy nikde.

maggie2
29. sep 2010

@mamuliiik trestné oznámenie na neznámeho páchateľa podať na polícii treba. Jedná sa s najväčšou pravdepodobnosťou o exhibicionistu pedofila, čo môže uňho prerásť i do nebezpečnejších foriem prejavu.

hanka274
1. okt 2010

je take blbe napisat kde sa to "malo odohravat" ???
Dakujem.

larisa
3. okt 2010

@mamuliiik tiež som zvedava v ktorom meste sa to stalo. Ako ste to v školke vyriešili........hmmmm

lula26
3. okt 2010

mamuliiik, myslím, že by si mala napísať kde sa to stalo. Je to veľmi vážna vec. Či si chcela upútať pozornosť?!!!. Katy1979, nehádž, prosím ťa, učiteľky MŠ do jedného vreca!

hanka274
4. okt 2010

no mozno je cela tato tema daka hovadina, samozrejme take veci sa stavaju a je to smutne a pekne nechutne a vieme kam asi s takym clovekom.... do prievanu sa hompalat 😀 😀 😀 chudence deti a ich predstavy, vysvetlenie si toho a podobnych veci a ich psychika 😔 😔 😔

katy1979
4. okt 2010

@lula26 nehadzem vsetky ucitelky do jedneho vreca a viem ze je vela deti v triedach, len sa s tým akosi castejsie stretavam ze ucitelky nic nevideli nepoculi deti odchadzaju zo skolok a nikto si ich nevsimne. ale to uz patri asi do inej temy.

lula26
5. okt 2010

katy, prepáč, ale vyznelo to tak.

spachtos
6. okt 2010

je to vazna vec, len je aj taka moznost, ze sa deti o tom rozpravali medzi sebou, deti maju neuveritelnu fantaziu a staci, ked niekedy nieco pocuju

berenika39
6. okt 2010

nechci to jakkoliv zlehčovat, určitě se takové věci dějí a je to hnus.
ale zaregistrovat se, dát si veselej nick mamuliiik a první příspěvek napsat o úchylákovi v mš.....a pak zmizet, dál neodpovídat na otázky v diskusi....no nevím. kéž by to tak bylo a žádnej úchylák se nekonal....

hanka274
6. okt 2010

@berenika39 to som mala na mysli aj ja, ale teda veci sa stavaju a je to fuj, zle 😔 😔

berenika39
6. okt 2010

to je samozřejmý, a nezbývá jen opatrnost a budovat si u dětí důvěru, aby se se vším svěřily.
když mi bylo osm, začala jsem jezdit sama metrem a budem do školy, do třetí třídy. dojížděla jsem do jazykovky, denně po sedmý stejnou linkou, stejnou trasu, spolu s kamarádkou. vždycky jsme si v autobuse stouply dozadu a koukaly z okna a povídaly. no a pak tam denně s náma stával pán, jak byl autobus narvanej, tak se na nás mačkal, a pak jsme si to s kamarádkou řekly - obě to samé, že na nás sahal a my opravdu v tom věku vůbec nepochopily, co se děje. já to řekla doma - bylo pozdvižení, toho pána jednoho dne sebrala u školy policie. musím říct, že je to pro mě strašně hnusná a živá vzpomínka, byla jsem z toho zmatená, dospělí doma i ve škole nám chtěli vysvětlit, jak je to nebezpečný, a já to nechápala - jen na nás šahal (nerozuměly jsme, proč to dělal...). bála jsem se pak jen nastoupit do socky, pořád se rozhlížela. přešlo mě to až hodně v dospělosti.

hanka274
7. okt 2010

😔 😔

romana29
7. okt 2010

osobně jsem toho názoru, že celá debata je pro pobavení někoho fakt úchylnýho 🙄
Vemte si, kde jsou většinou školky - ve městě - někde kde chodí spousta lidí atd. Chcete mi říct, že si tam k plotu stoupne chlap, stáhne kalhoty, ukájí se a nikdo si ho nevšimne a neřeší to?
O tom, že by si toho nevšimla učitelka mám taky pochybnosti a děcko, co se učitelce nesvěří a až doma, no to taky nepochopím - děcka přece ve školce žalují kde jakou blbost, né tak tohle.

hanka274
7. okt 2010

no stat sa to ale moze! ja som tak isto mala strednu skolu medzi bytovkami v znamej Petrzalke a chodil tam parkrat taky deges, tusim to potom nas skolnik vyriesil... kludne sa to moze stat a tak isto decka nemusia zalovat prave toto...zaluju mozno vsetko mozne, ale co sa tyka beznych veci, ale takymto veciam predsa nerozumia, a mozno prave do vecera nad tym rozmyslaju... to neni, ze jej, tam je jezko, podte sa pozret pani ucitelka! 😉