Tablet pre 6-ročnú

alofinka
27. apr 2023

Poraďte aký tablet vybrať pre 6 ročnú na hry

syslik81
27. apr 2023

moja ma lenovo M10 a som max spokojna .

alofinka
autor
27. apr 2023

@syslik81 je to skoro pre 6 ročnú? V septembri ma 7

syslik81
27. apr 2023

tak zalezi od dietata.. samozrejme ak nemusis nekupuj ... moja potrebovala do skoly

syslik81
27. apr 2023

ale samozrejme nerobi na nom len skolske vei ale sa aj hra .. kedze skolu zacala skoro (v 4 rokoch) a nastal lock down ina moznost nebola .. plus teraz maju v skole hodiny kde maju chromebook a doma to ma skoro to iste kedze je to podobny operacny system akurat bez klavesnie.. ale aj tak je lepsie ak dieta tablet nema alebo aspon kontrolovane len na isty cas za den - moj nazor ...
kazdopadne lenovo je dobra znacka .. aj je dost velky takze easy . aj cena super bola

vilma7
27. apr 2023

Ak to.nie je nutné , ešte by som.jej nekupovala. Čím neskôr, tým lepšie.

yoxinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yoxinka
27. apr 2023

Syn má 11, hrávať sa môže len cez víkendy a na to používa nejakú starú šunku, ktorú máme doma. 6 ročná dcéra sa hry nehráva, ani sa tak skoro nebude. 4 ročná ani nevie, čo je tablet 🤣. Ja by som tak malému dieťaťu tablet nekupovala, len mu to, s prepáčením, zas*era mozog.

janulik2008
27. apr 2023

Malá má Samsung, dostala od Ježiška. Malá má 7

anjelicek26
27. apr 2023

Nasa ma amazon fire 10ku... do skoly sla tesne pred 6.narodeninami... vela veci do skoly maju cez appky zadavane... neda sa bez toho... inak ho ma hlavne na cestovanie... inak zhabany 😂

ildiko36
27. apr 2023

@alofinka môj syn má od 2.rokoch tablet, teraz dostal už druhý a má 5r.Je síce autista ale od malička ovláda počítače, notbuky a telefon, pracu s miškou, čítať písať nevie ale vyhľadá rozprávky na nete, a hry pre deti zadarmo sam stahuje aj nainštaluje cez play predajnu.Teraz sme zacali učiť pracovať v powerpointe , je velmi šikovný, take veci mi ukazuje na tom čo som sama nevedela ako sa to roby, niekedy ma vydesí jeho múdrosť skade to vie🙈.
Mala som prvo z tmobil najlacnejší tablet k paušálu a teraz som zobrala z Naj najlacnejšie do 150euro aj s poistením, ale tam je kamera nic moc

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulik2008
28. apr 2023

@vilma7 existujú tzv rodičovské kontroly, takže ak myslíte to tak sa dá nastaviť čas

vilma7
28. apr 2023

@janulik2008 ja viem že existujú, ale načo sa má 6 ročná hrať na tablete?

janulik2008
28. apr 2023

@vilma7 hry sa dajú super vyberať, nemusí sa len hrať hlúposti. Malej sme ho kúpili kvôli Lego návodom a aj kefke keďže má sonickú od Philips. Sestra jej tam "nahovorila" básničku ktorú sa mali naučiť atď.
Ale ako tu písali baby, má ho na určitý čas

lenka567899
28. apr 2023

@alofinka žiadny. Choďte do knižnice

yanni
28. apr 2023

@alofinka pokym nepotrebuje do skoly, tak ziadny.