Syn vravel, že ho učiteľka šteklí na brucho a na penis

5. sep 2020

Nas syn ma 4 roky, a ked bol dnes s mojím muzom vonku, vravel mu, nech ho stekli na brucho a potom aj na penis, v zivote to nehovoril, ked sme sa ho potom neskor pytali, kto ho tam stekli,.povedal, ze ucitelka zo skolky (starsia pani okolo 60). Neviem, co si o tom mysliet ☹

tncka
5. sep 2020

Nemyslim si ze 4rocny by si taketo nieco vymyslel. Neviem co by som robila,takze ti neporadim ☹

miskooo1987
5. sep 2020

@tncka no... ak si si to celé nevymyslela, tak smer policajná stanica... tam budú riešiť cez detského psychológa riešiť dôveryhodnosť tej výpovede a následne konať...

nini1010
5. sep 2020

1.Deti si vymyslaju a casto.2.Bola by som obozretna a porozpravala sa s nim o tom este viac krat z roznych uhlov.

autor
5. sep 2020

nie nevymyslela preboha naco ☹
Pride mi divne, ze by si to vymyslel len tak ukazujuc, ze ho steklila tam dole.

miskooo1987
5. sep 2020

Nebola by si prvá... ani posledná...

autor
5. sep 2020

No som v soku celkom.

stanulienkat
5. sep 2020

Podla mna tiez vymyslena tema.

gabrielkaa
5. sep 2020

Deti si v tomto veku dosť často vymýšľajú . Videla som jeden trefny oznam v jednej skolke. “Neverte deťom všetko čo povedia o nás , na oplátku my nebudeme veriť čo hovoria o vás “. Určite by som si to poriadne overila pred tým ako pôjdem na políciu.

dkethe
5. sep 2020

@gabrielkaa to je mile :D :D alebo nebezpecne, hm

Neviem si realne predstavit, ze by to bola pravda, v tom zlom zmysle. Nestalo sa to napr pri pisani, ze ho isla utriet a to ho posteklilo? Alebo ho steklila, on cukol a nechtiac sa ho dotkla tam? Ze proste nehoda? Neviem. Veru tak, cez rozne okluky zistuj co sa stalo/sa deje

autor
5. sep 2020

@dkethe ano veru to mohlo byt, ze ho utierala papierom a posteklilo ho to

klarissa25
5. sep 2020

@stanulienkat jasne ze je to vymyslene, ved tu mame vikend predsa 😉😂

autor
5. sep 2020

@klarissa25 no keby sa to stalo tvojmu dietatu, asi by si inak reagovala.

lenka7477
5. sep 2020

detské slová /slovíčka môžu mať všelijaké významy ... určite budeš teraz na ihlách , ale ono to bude mať svoje rozuzlenie neboj , ako píše

@dkethe

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
20erika07
5. sep 2020

Neviem, skúsim ti to podať z druhej stranky. Ja som bola realne sexualne obtazovana od cca 6-7rokov, do 12r rodinnym znamym. Odvazila som sa to povedat prvykrat az ked som mala 18r.
Tym chcem len povedat ze deti zvyknu mlcat ak je to uz vazne.
Skor si myslim ze pani ucitelka ho steklila na brusku a on ako sa pohyboval usla ruka kde nemala, a samozrejme chlapcom je to velmi prijemne, niektorí si v jeho veku uz nepustaju ruku z pindura a trva to az do nekonecna 🙂

macekovam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
5. sep 2020

@tncka by si sa divila ako deti vedia vymyslat,ale nie so zamerom oklamat len maju bujnu fanaziu alebo si nieco zle vysvetlia.

macekovam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
20erika07
5. sep 2020

@macekovam to ano, ani ja som nevedela, bolo mi stale hovorene ze to nesmiem nikomu povedat lebo som este maličká. Toto si ale myslim ze bude nevinny pripad, je to take nepravdepodobne ze cca 60rocna zena umyselne siahala na intimne miesta 4ročnému dietatku za ucelom aby jemu bolo dobre, predsa by aspon tusila ze to dieta doma vykeca a bala by sa

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. sep 2020

@anita1978 ako to myslis ? on si pyta novu hracku kazdy den 🙂

autor
5. sep 2020

@20erika07 steklila, nie siahala..chcel, aby ho tam muz steklil tiez

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka75
5. sep 2020

Mozno sa tam on dotykal a robilo mu to dobre. Nechcel to priznat tak to povedal o ucitelke. Mysliac si ze sa to nemoze dalej posunut.

meluela
5. sep 2020

pripada mi to skor ako nahoda/nevinne nedorozumenie a deti toho nakecaju dost, sledovala by som asi dalej ci sa este nevynoria ine podozrive veci ale pride mi to velmi nepravdepodobne. ak by som mala vazne podozrenie, asi by som najskor dieta zobrala k psychologicke, oni vedia aj prostrednictvom hry do istej miery zistit, ci dieta javi znamky zneuzivania

komir63
5. sep 2020

@stanulienkat Čo by som ja za to dal, aby ma krásna matikárka pošteklila tam dole. Ale ona sa pred mojou maturitou vydala.

macekovam
5. sep 2020

@komir63 lenze vybrat si ta moze aj obezny fyzikar..

miskooo1987
5. sep 2020

@macekovam to je fajn... prsia vytvarujes aj na chrbte...

canerko
5. sep 2020

Moja neter ma 4 roky a minule v skolke povedala ze ju tatino bije po chrbte.Ked prisli po nu do skolky riaditelka si ich zavolala do kancelarie a bolo to vysetrovanie neskutocne.Pritom aj sestra aj svagor su policajti dokonca svagor je inspektor kriminalnej policie.Bola to hamba ohromna a potom mala povedala ucitelke ze ju tato ne bije ale hladka po chrbatiku a udrije ked jej zabehne pitie.Treba to dobre presetrit skor ako niekoho obvinite.

kitycat
5. sep 2020

A na zachode sa utiera sam alebo mu pomahaju ucitelky? Tiez sa mi nezda ze by 4 rocny pouzival slovo penis...