Súkromné škôlky v okolí Námestia hraničiarov

limenka
20. jún 2016

Ahojte
Prisla som po skusenost-radu nakolko som zufalej stuaci.
Syna mi nezobrali do skolky a ja riesim sukromnu skolku a dost som tu pocitala ale nikde som nenasla tohtorocne nejake odozvy na suk.skolky.
Potrebujem radu kde su podla vas ochotny personal so skusenostami.Ktoru skolku mi doporucite v okoli Namestie hraniciarov . Mam popozerane a pocitane ale osobne skusenosti su na nezaplatenie.

chevron
20. jún 2016

kids paradise v petrzalke - vysehradska . nie je to uplne namestie hraniciarov ale dobra cena a kvalitne sluzby aj AJ, aj v lete otvorene, otvarene od 6:30 do 17:30 , maju vela aktivit mrkni na ich fb stranku ze kids paradise vysehradska

limenka
autor
20. jún 2016

@chevron
Aj tu som pozerala a nemas aj nejaku osobnu skusenost????

chevron
20. jún 2016

@limenka kamoska ma , chodi jej tam dcerka uz 2 roky. poviem jej nech ti napise spravu

limenka
autor
20. jún 2016

@chevron
To by bolo fajn osobna skusenost je lepsia ako ked cjtam starsie prispevky a hlavne aktualne

chevron
20. jún 2016

@limenka jasne. hadam pomoze 👍🏼

oli1111
20. jún 2016

DC Dostojevskeho oproti Eurovei, pokial Vam vyhovuje lokalita pridte sa pozriet

jaaty
20. jún 2016

@limenka dcérka chodila viac 3 roky do škôlky Krtko - je to pri Dostihovej dráhe v budove základnej školy na Dudovej 2, čiže kúsok od Nám. hraničiarov. My sme boli veľmi spokojní, aj keď to bolo už dávnejšie - teraz je tretiačka na ZŠ. Škôlku však odporúčam, chodte sa pozrieť.

limenka
autor
20. jún 2016
limenka
autor
20. jún 2016

@oli1111
Dak7jeme za pozvanie je to dalej ako som planovala nakolko ani muz nema cestu ale ked nieco mi sa ohlasime

@jaaty
Ano registrujem tuto skolku ako si pisala skoda ze nie je info s tohto roka ale videla som aspon dvor a celkom ujde

jaaty
20. jún 2016

@limenka skús sa prejsť okolo škôlky v čase, keď sú deti vonku - po 15,00 hod. aj to mnoho napovie. Poznám len jednu učiteľku z tých, ktoré tam teraz sú. Myslím, že sú aj na Facebook-u, tak pozri. My sme boli veľmi spokojní, ešte minulé prázdniny tam Hanka trávila týždeň

susan007
9. júl 2016

my chodime do skolky krtko na dudovej od februara a sme spokojni 🙂