Súkromná škôlka Vendelín

misicka1980
10. aug 2017

Ahojte, mate niekto skusenost so sukromnou skolkou a jaslami Vendelin? Odporucate? Vdaka

mirka__
10. aug 2017

Ahoj, my sme tam boli s malou pozrieť, ale nepresvedčili ma. Riaditeľka pôsobí dosť odmerane, a ani učiteľka čo sme ju tam videli na mňa nespravila dobrý dojem, taká zmaľovaná baba s dlhými gelovymi nehtami... Nejde sice o zovňajšok, ale nemala som dobrý pocit im zveriť moju dcéru. Priestory majú pekné, ale myslím že im chýba ešte aspoň jedna miestnosť ako herňa, aby nemuseli byť všetky deti v jednej miestnosti a prekrikovať sa. Vonku majú taký malý dvor, ani ten sa mi nezdal ideálny, ale lepšie než nič. Ešte čo sa týka programu, hovorili že vozia decká do Eurovea gym raz do týždňa, čomu ja nerozumiem, radšej keby s nimi išli proste von na vzduch.. každopádne, niekomu to vyhovovať môže a možno bol môj dojem mylný. Nás ale presvedčili v iných jasliach.

misicka1980
autor
10. aug 2017

@mirka__ Vdaka za info, mozes mi prosim napisat ktore jasle si vybrala? Ja hladam pre 2,5 rocnu dcerku jasle na 4 mesiace. Nastupujem do prace, cele sa to rychlo zbehlo a teraz neviem co vybrat. Este raz vdaka

mirka__
12. aug 2017

My sme v jasliach Happy. Páčili sa mi aj jasle Drobček, ale mali tam vtedy plno, teraz by to malo byť lepšie. Ale treba ísť pozrieť, každému vyhovuje niečo iné...

misicka1980
autor
12. aug 2017

@mirka__ Happy poznam velmi dobre, chodila mi tam starsia dcerka a potom aj do ich skolky na Nobelovu. uz som im pisala, tak hadam budu mat este volne.