Súkromná škôlka v Starom Meste s výučbou anglického jazyka

marinka12
1. mar 2015

Ahojte, chcem dať dcérku do súkromnej skolky v Starom Meste s výučbou anglického jazyka, trvalý pobyt tu nemám, tak mi do statnej skolky nezoberú. 😒 pracujem neďaleko Eurovei, chcela aby som mala dcérku nablízku. V apríli buďe mat dcéra 3 roky. Poprosím o odporúčania ktorá skolka je dobrá. Dakujem

roamers
1. mar 2015

Neviem ci dobra, iba byvame vedla http://www.akoumamicky.sk/index.php?page=ponuka

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeytin
29. mar 2015

Ahoj, my sme chodili do skolky www.deckisvet.sk na konventnej. Mala mi tam chodila od 2 rokov a maximalna spokojnost. Bolo to nadherne rodinne prostredie, fantasticke ucitelky, ako druhe maminy, maju tam pestry program, bravaju ich na rozne vylety, divadielka, anglictinu maju 2x do tyzdna, 2x im tam chodi aj trener z detskeho fitka, a hlavne je to montessori pedagogika, mala sa mi krasne naucila sama zapinat aj malicke gombiky, zips, hravou formou ich naucili uzasne veci...

betina1
1. apr 2015

odporucam pozriet Fununiversity MS gajova, vyucba anglickeho jazyka cely den

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeytin
4. apr 2015

@irocka V pohode, vravela si, že v starom meste... nevedela som kde presne hľadáš, určite ich tam je veľa... Tá škôlka je vpodstate hneď na mierovom námestí. Hneď pri škôlke je zástavka bus X13 a za 8 min. si v Eurovei 🙂 Pekné sviatky 🙂

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viktorija2023
27. júl 2023

Skola anglického